Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rift: Zerg Hostile Guild Tanıtımı

RRa

Öne çıkan mesajlar

Head Start'da farma bağlayacağımızı vaad ettiğimiz/duyurduğumuz Iron Tombs, Deepstrike Mines, Realm of the Fae, Darkening Deeps ve Foul Cascade'yi Beta7'de progress olmaktan çıkartıp farma almayı başardıkları ve yüzümüzü kara çıkartmadıkları için tüm Beta7 Zerg Hostile üyelerine, yöneticilerine(kendimede :p) teşekkür ederim.

Şimdilik Zerg Hostile'den haberler bu kadar. Beta'nın son günü daha detaylı bir neler yaptık, neleri yapamadık bilgisi veririm.
Sosyal ağlarda paylaş

Dostum; ben,sardi,trat hepimiz bu guildde olacaz zaten.Zerg Hostile'da türk guildi ve guild üyeleri gerçekten çok iyi,saygılı,sabırlı insanlar.Warfrontlarda grup kuruldumu domine ediyoruz herkes görevini çok iyi yapıyor uyumlu ve tecrübeli bir guild.Yani sende katılabilirsin şartlar uyarsa hep beraber oynarız.
Sosyal ağlarda paylaş

Jaruza said:

Dostum; ben,sardi,trat hepimiz bu guildde olacaz zaten.Zerg Hostile'da türk guildi ve guild üyeleri gerçekten çok iyi,saygılı,sabırlı insanlar.Warfrontlarda grup kuruldumu domine ediyoruz herkes görevini çok iyi yapıyor uyumlu ve tecrübeli bir guild.Yani sende katılabilirsin şartlar uyarsa hep beraber oynarız.

Biliyorum dostum da ben hepberaber derken sadece kendimi kastetmiyordum .. forumdaki herkesden bahsediyorum .. büyük çaplı online süreleri yüksek güzel şeyler başarıp isim yapıcak bi Türk guildinde .. siz başaramazsınız demiyorum ama az kişiyle olmuyor bu işler .. şu ana kadar sanırım 3 türk guildi açılıcak bu 3 guildi bi çatı altında toplayabilsek daha iyi olmazmı yada banamı öyle geliyor bilemiyorum ..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...