Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star haberin namaz sıkıntısı

Turkceplease

Öne çıkan mesajlar

abi iyi güzel çemkirmişsiniz de
haber de çok densiz yapılmış
videonun altındaki mal yorumlara hiç girmiycem zaten.

bizim lisede de hocalar cumaya gidiyoruz var mı gelen diyordu yani. isteyen gidiyodu isteyen kalıyodu.
hiç gitmedim ben, bi kez bile kötü gözle bakılmadı bana hocalar tarafından. hani yanlış bişi yoktu bunda
Sosyal ağlarda paylaş

ilkokuldaki çocuğu dindar yapan zihniyet sakıncalı. zaten genel ahlak kuralları, insan hakları gibi öğretebileceğin tonla şey var. din de eksik kalsın büyüyene kadar. din zorunlu bir eğitim mi ki, ahlak kurallarının, insanlığın öğretildiği yaşta din de öğretiliyor? bunun neyini savunuyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk öğretimin skalası geniş 7 yaşında da olabilirler olabilitelerle konuşacaksak.

6. sınıf diyormuş zaten yani 13 yaş, hala gayet gel dedin mi gidecek bir yaş çoğu çocuk için.

teorik olarak da herşeyi sebep sonuç zinciri ile anlatırsan iyi olabilir ama bunlar için belirli bir yaşın beklenmesinin bir sebebi var elbet. 18 ya da ne bileyim 16 yaşına kadar olan yaş ağırlık olarak bilgi verilmesi gereken bir yaş, temel eğitimler dışında. ondan sonra çocuk verilen bilgilerle kendi fikirlerini oluştursun istiyorsa. ilkokuldaki çocuğa ne kadar bilgi verip de sonra fikrini oluşturması için ne kadar bekliyorlar? bunu bekleseler zaten çocuk anca lise çağına geldiğinde namaza gider, 13 yaşında değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...