Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Borsa - İmkb - Sermaye Piyasası başlığı...

suBzer0

Öne çıkan mesajlar

Yukarda vergi muhabbetini okudum da yazayim dedim. Yurtdisinda yatirim hesabi acmak baya kolay. Uluslarasi hesap izni veren araci kurumlar var. Ibkr kullaniyorum ben yillardir. 2-3 gun surdu acilma islemi yanlis hatirlamiyorsam. Baska firmalarda var. Bi arastirin. Burdaki araci kurumlara sag bobreginizi vermeyin komisyon adi altinda. 

Sosyal ağlarda paylaş

54 dakika önce, TheGreatWall dedi ki:

Yukarda vergi muhabbetini okudum da yazayim dedim. Yurtdisinda yatirim hesabi acmak baya kolay. Uluslarasi hesap izni veren araci kurumlar var. Ibkr kullaniyorum ben yillardir. 2-3 gun surdu acilma islemi yanlis hatirlamiyorsam. Baska firmalarda var. Bi arastirin. Burdaki araci kurumlara sag bobreginizi vermeyin komisyon adi altinda. 

biz de 1 senedir olmasa da yazıyoruz işte.

yıllardır vergi veriyor musun?

beyanname?

Sosyal ağlarda paylaş

Burda Escobar Reyiz den sonra alinan kararla bankaya bi kere de 10k dan fazla para yatırır ya da yollarsan bi ton kagit kürek soru soruyorlar. Ama 5k 5k olarak iki gunde at kimse bakmıyor. O yüzden bi kerede 10k ve ustu islem yapmamaya özen göster obur turlu para nerden geldi ne is yapıyorsun ispat et gibi bi ton soru soruyorlar.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...