Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Borsa - İmkb - Sermaye Piyasası başlığı...

suBzer0

Öne çıkan mesajlar

gme yi ben alin dedikten sonraki hafta yukselisi, dunya gundemi oldu, hic biriniz konusmazken soyledim size gme yi.

sundial yine dinleseydiniz beni, 1 haftada yaptigi sukse ortada.

yani dipteyken soyledim, ripteyken fiyatini suratima vurup OOooOOoo cekmenin anlami yok.

300 den GME alin mi dedim, ben kanala yazdigimda 140-150 dolardi askolsun size

Sosyal ağlarda paylaş

persembeden beri kisitlama var, 469dan GME ye girmek mumkun degil, satan yoktu keza

sonra kisitlama gevsetildi simdi 1-2 taneden fazla GME alamiyorsun cogu brokerda.

benim bi kisim hissem vardi, sattim gitti pazartesi, guzel kar ettim, 3 opsyonum vardi birini RH kendisi kapatti, zarar ettim

digerini kendim cuma gunu execute ettim cok sukur guzel para geldi

3.su mart ayi expiry hala duruyor, ama bu dakkadan sonra anca kardan kaybediyorum, kafam rahat. 

2 dolara duser insallah diyen servet dusmanlari, sizin disinizda herkese ekran karti alacam milyon dolarim oldugunda, buraya yaziyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

melvin degerinin %50sini eritmis 2021 ocak ayinda, onlara fena girdi

Point72, D1 Capital , citron gibi baska fundlar da milyar milyar para kaybetti

citadel ve diger buyuk kurumlar eriyip giden fonlari ucuza kapatmanin pesindeymis simdi, pay yahut ortaklik aliyorlar diye okudum ucuza, zengine firsat oldu yani. 

Sosyal ağlarda paylaş

Gümüş olayı misdirection, bizle alakası yok diyo redditciler,

ama gümüşe dair ortamlarda konuşuluyordu birkaç haftadır, sosyal medyada vs gümüş hakkında postlar görüyordum, grafiklere bakmayi seven arkadaslarim son bikac haftadır gümüş grafiği atıp duruyorlardu bana

Yani gümüşe bisiyler olyo ama benim çok kafam basmıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

45 dakika önce, sardalya dedi ki:

oldu bittiden sonra konusmak kolay ? bence 90'dan giren de aptaldi ama megersem girmeyen aptalmis.

Geçen hafta salı dedim şu an gördüğünüz her gm fiyatı cumaya göre düşük diye, aman abi deme öyle dedin. Bullshit dedin, saçmalık dedin.

Çarşamba sabahı açılışta alın dedim, gunu acayip kapattı %100 fln yaptı, yine laf söyledin.

Cumaya 1000 dolar dedim, 1000 olmadı 350 oldu, yine laf yedim

Ne yapım ben arkadaşım parayı cebinize mi koyayım, havale mi geçeyim? Boş atmadan dolu tutulmaz kardeşim. Deneyin, olursa olur olmazsa elinizin kiri ?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...