Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mastery of Art ?

Gorgo

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşkar temp bitti...ve şuan full bufflı iken dex 358 oluyor...RA olarak mastery of art 3 var...Casting speed hesaplamalarında nuke hızım 1.12 saniye çıkıyor....Mastery of Art için şöyle bir bilgi edindim ;
"Eğer bir büyünün hızı 2 saniyenin altında ise o zaman mastery of art hard cap'e takılıyormuş ve devre dışı kalıyormuş" bu doğrumu acaba şuanki halimle son verdiğim 3. level MOA nın puanını respect etsemmi?

Saygılar...[signature][hline]Azo [LVL50 5L4 Sorcerer]
Kibos [LVL50 3L0Necromancer]
Gallon[LVL20 İnfiltrator]
Azo [LVL43 Warden (Mazi)]
"Dünya Nasıl Olması Gerekiyorsa Öyle Kendini Kurtaramayanı Kimse Kurtaramaz"
Sosyal ağlarda paylaş

ha %16 ha %19 zaten nf de yaklaşti moa ya güle güle deme zamanı geliyor :> eğer moa 2 aldiğinda kalan realm pointlerin raging power filan almaya yetmicekse birak kalsin moa 3 biraz daha bekle. ben 356 dex %16 castin speedden çok memnunum realm puanlarimla şuana kadar alirdim ama wild power raging power gibi önemli ra larida almak lasim. wildpower 2 ile baya fazlalaşmişti crit vuruşlarim şimdi wp1 e döndüm sinir etti ;>
o edindiğin bilgi bombaymiş inanma
[signature][hline]Guinessa Darksta

[Bu mesaj SeriaLKilla tarafından 30 Ağustos 2004 10:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

efektif olarak %10 un üstü pek etkilemiyor diye duydum ben mantıksız geldi aslında :)
benim 40 enchanterımda %10 spell haste var çokta bişey fark etmiyor gibime geldi
sari spec ve base dex bufflari +%10 spell haste ile 1.5 saniyeye inebiliyorum yaklaşık[signature][hline]Ghost1989, 10 Aralık 2003 15:29 tarihinde demiş ki:
HACKED BY PROCAST HACKING TEAM
Sosyal ağlarda paylaş

Ya peki şimdi şöylede birşey gördüm...
http://www.ping.de/~sven/daoc/configurator.html

Burda Mastery of Artın üstüne mouse la gelin yazan yazıda tam olarak ne anlatmak istiyor acaba?

Saygılar...[signature][hline]Azo [LVL50 5L4 Sorcerer]
Kibos [LVL50 3L0Necromancer]
Gallon[LVL20 İnfiltrator]
Azo [LVL43 Warden (Mazi)]
"Dünya Nasıl Olması Gerekiyorsa Öyle Kendini Kurtaramayanı Kimse Kurtaramaz"
Sosyal ağlarda paylaş

bi arkadasimiz var spritmaster rr10L7 norseman .... 409 dex var adamin ra lari arasinda mastery of art yok ... direk mom 5 wp4 moc3 aug dex 4 var. adami cast ederken gormenizi isterim .. allah korusun bi de kobby olsaydi nolurdu.[signature][hline]Bafbof - Buffer Shammy - Merlin Mid
Ece - Dark Sm Sexiest Norse - Merlin Mid
Svigt - Mend Healer Dede - Merlin Mid
Sosyal ağlarda paylaş

Cast speed 390larda caplaniyor pbaoe icin 2,5 sec timerli, zaten mastery of art nf ile kalkti ondan yoktur birazda adamda, tabi purge 2 genelde pbaoe icin zorunlu adamda olmamasi ilginc, cogu high rr her dakka RA degistirmeye basladi casterlarda, kay/alb icin soyluyorum pekde parlak high rr pbaoer kalmadi, sonuc olarak cogu kisi hala nf de noob durumda.
Ayrica o okudugun heralddaki bilgi farkli. mastery of artin takilmasi gibi bir durum yok, zaten 358 dexle hemen capleyemezsin casting speedi oyle kolay birsey degil.Ayrica Euda nf yok ondan respec filan ugrasma bekle simdilik.[signature][hline]Magent Starfall RR6 ice wiz

[Bu mesaj Spectacular tarafından 02 Eylül 2004 16:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
trunbrelenor, 02 Eylül 2004 16:25 tarihinde demiş ki:
bi arkadasimiz var spritmaster rr10L7 norseman .... 409 dex var adamin ra lari arasinda mastery of art yok ... direk mom 5 wp4 moc3 aug dex 4 var. adami cast ederken gormenizi isterim .. allah korusun bi de kobby olsaydi nolurdu.

o adamın dmg da baya iyidir o RA'larla
dmg çıktısını artıracak ne varsa almış nerdeyse[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...