Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pentagram konser sonrasi [odtu]

Kharon

Öne çıkan mesajlar

Odtuye girmek pek kolay olmadi, oryantiringsel ormantik bir harekat[hoh?] sonucunda iceri girmeyi basarabildik.

normalde saat 7.30 itibariyle baslamasi gereken konseri 8.30 civarinda dinlemeye basladik,ondan once cikan zardanadam, rashit fln kanlarimizi isitti pentagramda kaynatti. Super bi konserdi bence ozellikle olumlu,bir,tigris, anatolia de costurdular. Arada sahneye fiskiran delileri saymazsak konserin pek bi "-" yonu yoktu bence...

Son soz : Adamlar caliyorlar bea... :)[hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

Nası gidelim ki?

Arkadaşın ablası öğretim üyesi, çarşamba günü zar zor soktu, sonra kavgalar falan olmuş millet 1. dereceden akrabasını zor sokabilmiş son 3 gün. Zaten şenlikler 4 gün :Pp
Bi başka öğretim üyesi kuzenini sokamamış falan, biz de hiç denemeyelim dedik yoksa izlemek isterdim o canlı performansı..
Bi de 19:30 rashit, 20:30 pentagram'dı zaten, bi yanlışlık yok ki :)[hline]When a men lies, he murders some part of the world..
Sosyal ağlarda paylaş

Ben konserdeydim daha çok rashit için izledim..ama onların konseri kısa sürdü keşke altıdan dokuzayı da çalsalardı..

pentagramın da sahne şovu güzeldi ve sahneye fırlayan deliler hoştu elemanlar seyircilerin üstüne atladılar bi eleman vardı süpper dans ediyordu ona koptum..Adamların acaip fanatiği varmış..
Sosyal ağlarda paylaş

herkenadar odtü dışındanda olsak tellerden tırmanıp içeri girmesini bildik :) Yani kapıda kontrol vardı,çok sıkıydı vs.. şeklinde bahanelere hiç gerek yok bence
Konser şaşırtıcı derecede sıcak ve coşkuluydu. Hatta saklıkentteki pentagram konserine gideniniz varmı bilemiyorum ama ordakinden bile coşkulu bir konserdi. Odtülü bazı sarhoş öğrencilerin yanımıza gelip "Siz PentEKram danmısınız" diye sormaları ve bunda ısrar etmeleride günün tuhaflıklarından biriydi :)
Sosyal ağlarda paylaş

Tellerin altindan gecicem diye her tarafima isirgan otu batti ama yinede degdi bence...

Pentagram konseri superdi sahne performanslari, gerek seyirci hepsi hostu. Yanniz arada cikip dans eden(!) mavi t-shirt lu bi genc vardi ki yakalasaydik dovecektik bi insan ancak bu kadar sinir olabilir.

Bu arada konser programinda pentagram 7.30 yaziyordu. zardanadam in anfisi gelicek diye bekledik o kdr ondan biraz kaydi program diye biliorum...[hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...