Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şampiyonlar Ligi Yarı Finali

Kaspar

Öne çıkan mesajlar

Dün akşam başladı yarı final ilk maçları..
Real Madrid kendi sahasında Juveyi 2-1 yendi.. sağlam bi skor diil o kadar da.. 1-0'da juve geçiyo turu..
Bu akşamki maç da Milanla İnter'in
Milanın sahasında oynanacak maç (interin sahası da aynı saha ama deplasmanda oynayacaklar bu maçı hesapta :) deplasman gollerinde durumu farkettiriyo sanırım..)
21:45te başlayacak bu maç da..
kupadaki favorim realdir benim..
10. şampiyonluğu bekliyorum madridden..[hline]Knock-knock-knockin' on heaven's door
[/i]

Sosyal ağlarda paylaş

ben iitalyanların kazanmasını istemiyorum hiç zevk vermiyo futbolları

dün inter-milan maçı acaip bayıktı

Real Madrid alsın zevk veriyo real i izlemek
Carlors,Zidane,Figo,Ronaldo filan renk katıyo futbola[hline]People talk alot of shit but thats after I'm gone .Cuz they fear me in the physical form
Let it be known I'm troublesome
Sosyal ağlarda paylaş

dün akşam interle milan arasında 2. maç da oynandı.. 1-1 bitti.. ilk maçın aksine güzel maç oldu denebilir.. sonuç olarak milan finale çıktı.. rakibi bu akşam belli olacak.. delle alpi'de juventusla real madrid oynayacak.. juventusa 2 farklı galibiyet gerekiyo.. 1-0 juve galibiyetinde uzatma var; beraberlik, real galibiyeti ve 1 farklı diğer galibiyetlerde (1-2, 2-3 gibi) real finale çıkıyo..[hline]Knock-knock-knockin' on heaven's door
[/i]
Sosyal ağlarda paylaş

yannış yazmışım.. ilk maçı 1-0 gibi hatırladım..
şu an durum 2-0 juve önde..
şu anki duruma göre:
real 1 gol atarsa yemeden: uzatma
daha fazla gol atarsa yemeden: real çıkar
bööle biterse: juve çıkar
juve atmaya devam ederse: real rezil olur[hline]Knock-knock-knockin' on heaven's door
[/i]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...