Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

neden kimse stw son filmindeki evokları sevmez?

TheSilver

Öne çıkan mesajlar

Bence çok şeker şeyler ufacık ayıcık gibi alıp mıncıklayasın geliyor hele o sesleri bıcır bıcırlar :) ama starwars fanları tarafından hiç sevilmezler bende stw çok severim ama evoklarıda severim bence okadar kötü olmamışlardı ha belki biraz atmosveri dağıttılar ama olsun çok tatlı şeyler ben hep o
jarjarmıdır nedir ona uyuzumdur iğrenç bir karakterdi.alıcan eline balyozu ezcen kafasını.
Sosyal ağlarda paylaş

starwarsı kısaltım işte anla ewok olması lazım ama monçiçi diye birşeyde olabilirler her neyse anlaşılıyor sonuçta.

[Bu mesaj TheSilver tarafından 09 May 2003 11:31 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj TheSilver tarafından 09 May 2003 11:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

onlar ewok tu urza. yani başka bişi mi vardı ben bilmiyorum? gungan lar çıkana kadar sw fanları pek sevmemişlerdi, gunganlar geldi bu sefer hedef onlar oldu. :)

swg de pa ların amaçlarına bakınca bazılarının "gungan hunters", "kill them all" falan olduğnu görebilirsiniz. :)[hline]"Do you cling to the past, or can you see through the pain?"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Norak, 09 May 2003 21:30 tarihinde demiş ki:
sanırım oyunun başı için ewokları falan keserek rahat bi giriş yapılabilir sorasında gunganlara geçeriz böle kıtır kıtır..

*!katil ruhludur* :D[hline]WoW - Swg - Ao[b] - Do I really exist?

Önce beni geçmen gerek *!Palasını çeker* You Cannot Pass[hline]Thief of Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle bir düşündüm de koca star wars evreninde hoşuma giden bir ırk çıkaramadım.. :)[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Arnie: trrritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotita!!!
Police: That's a minigun!!!
Star dublajli Police: Lanet olsun ne biçim silah bu böyle??!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TheSilver, 14 May 2003 10:52 tarihinde demiş ki:
son çekilen olarak evet fakat lucas amca son film VI budur diyor ve III çektikten sonra birdaha starwars fimi çekmeyecekmiş çok yaşlanmışmış uğraşamzamış da bilmemne
tabi kırdı parayı gidiyor honoluluya

Bildiğim kadarı ile 3'den sonra 6'ya kadar revize edilecekti. Birde bilmiyorum siz ne düşünürsünüz ama bana sanki bu star wars serisi altında bir "forest gump" hikayesi varmış gibi geliyor. Lucas'ın ürettiği başka sağlam birşey hiç gözüme takılmıyor. Bir yerden mi arakladı naptı hiç bilmiyorum.[hline]In God I Trust
For Rest I Just Test
Sosyal ağlarda paylaş

ewoklar sevilmez cunku 6. filmin sonuna damgasini vuran bastan savmaligin en bariz gostergelerinden biri. topla yuzlerce cuceyi kostum giydir. tasla sopayla imparatorluk birliklerini yendir. insan son filmde soyle asi gucleri ve imparatorluk guclerini komple karsi karsiya getiren epik bir battle gormek istiyor. ama bu sadece uzayda oluyor yerde ewoklar tasla at-at catlatiyor. sahne, mekan orman zaten. orman olunca yapilan diger dekorlar, binalar sahteymis gibi duruyor inandiriciligi olmuyor. 5. filmde butun dekor buz gezegeni onunde ne kadar gercekci ve guzel idiyse ormanda tam tersi. hede hodo. ewoklar sevimli o ayri sevimlilik hayal kirikligini engellemiyor.[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

benim starwarsta jedi ile sith kapıştıktan sonra diyerlerine pek dikkat etmem onlar sıçrayıp hoplayıp saberları çarpıştırdımığında zaten ben istediğimi almışımdır dekor ewoklar beni çok eylendirmişdi
taşla sopayla imparotorluk ordularını dağıttıklarında kopmuştum bence serinin en iyi filmi :).hele oa uçan ewok en güzelleriydi :lol:

[Bu mesaj TheSilver tarafından 14 May 2003 22:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...