Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ok movie hazir

trunbrelenor

Öne çıkan mesajlar

evet millet ben de ilk movie yi elmaira ile cektim... ynliz avi ye cevirince kalite iirenc dustu keske 100mb dan fazla kapasiteli bi host bulsaydim da wmv halini gorseydiniz ...

www.mdoda.dk adresinde sitenin ust kisminda cutesavage.avi

umarim begenirsiniz[signature][hline]Bafbof - Buffer Shammy - Merlin Mid
Ece - Dark Sm Sexiest Norse - Merlin Mid
Svigt - Mend Healer Dede - Merlin Mid
Sosyal ağlarda paylaş

kalite rezalet olmuş:/

sprint tuşun yok mu senin?
grubunuz sorunlu gibi gözüküo.
power potion taşıyın abi o ne öle. staffla vuruyo bg ettiğin caster.

guild cloaklar yerine toa itemlar alın. 2.5 saatte cast eden herifler var grubunda.
bi daakine yazıları da az koyarsan iyi olur. kavga gözükmüo valla.[signature][hline]Chucky
Belgarionn Riva the Cabby of the HUN
Atillabey the Polearmsman of the HUN
Dantess the Infiltrator of the HUN
Polga the Sorceress of the HUN
Allegria the Skald of Tough Luck
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben kalkip herife guild cloak i cikart git arti al mi dicem nasi bi mantiktir bu adam naparsa yapar... yada lan nie bu kadar agir cast ediosunuz mu diim ... elestiri yaparken mantikli ol derim biraz adamin charina ben ne karisirim. ben kendi isime bakarim ayrica toa olan gruplarin ne hale geldikleri moviede acikca goruluo ... Kalitenin rezalet olusu malesef aviye cevirip movieyi 100mb in altina dusurmek ugruna yapilmis bi hareketti. orjinal hali cok daha net ama 130mb lik host lazim ona da.[signature][hline]Bafbof - Buffer Shammy - Merlin Mid
Ece - Dark Sm Sexiest Norse - Merlin Mid
Svigt - Mend Healer Dede - Merlin Mid
Sosyal ağlarda paylaş

movie yi post ettiğin an her eleştiriye açık olman gerekir.
ben kötü bişey sölemedim sadece tavsiye ettim.

ayrıca kalite o kadar kötü ki guild grubun falan zannettim ne bilim.[signature][hline]Chucky
Belgarionn Riva the Cabby of the HUN
Atillabey the Polearmsman of the HUN
Dantess the Infiltrator of the HUN
Polga the Sorceress of the HUN
Allegria the Skald of Tough Luck
Sosyal ağlarda paylaş

movie nin girisi guzel olmus muzik falan cok hos ama devami biraz bayiyo belkide ben fg combat pek sevmedigim icin oyle gelmistir. bide cok fazla yazi var bence birak yazi yazma adam gibi izleyen ve oyunu bilen insanlar zaten yaptigin moviedeki ayrintilari ince isleri gorurler gerisini salla. sonuc ilk movie in oluyo sanirim fena degil zamanla daha iyi olur devamini getir :)[signature][hline]Gladric Highlander Dragon Knight ML7 BaneLord - Kay
Movie1 Movie2 Movie3 Movie4

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...