Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mustafa Denizli Vestel Manisasporda!

Fistan

Öne çıkan mesajlar

said:
Nukem_Verite, 13 May 2003 12:18 tarihinde demiş ki:
bjk-gs-gb den sonra 4. büyük geliyo bence [hline][/b]
[/b]

lol bee provakatör resmen bu alan yetkilisi. lafla kimse büyümüyo küçülmüyo onun tartışmasına girmicem ama bu nası alanlık nası yetkililik ?
Sosyal ağlarda paylaş

Hiç birşey olmaz!

Futbol parayla oynanmaz.

Siirt Jet-Pa da böyleydi. İlk girdiklerinde 17 milyon$ bütçe vardı.
Transfere 10 milyon$ ayırmışlardı.
Ama şimdi 2. ligde.
1. Lige çıkar. Uefaya oynayabilir. Oda çok zor.
Bi kere Tecrübe gerek.
Kolaymı süper lig de üst sıralara oynamak.Kolaymı dünyanın en iyi liglerinden biri.
Her önüne gelen oyniyabilirmi böyle 4. lüğe flm.[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

aziz ve arkadaşları veriyo parayıda iki gün sona senetleri çıkarırlarsa ceplerinden ben şu kadar verdim azizim şu kadar verdi diye fenere hacizi getirirlerse tamda uefa kriterleri deyip duruyolar çaktırmadan yeni gelen yönetimi böyle tehdit ederlerse vayy fenerin haline ozaman.
Washington'ı oynatsalardı sorun olmazdı eheh
Sosyal ağlarda paylaş

Ahhh ahhh vestel bir ara Göztepeyi almak üzereydi
o zaman vestel gözgözü alsaydı gözgöz şuanda gerçekten türkiyenin büyükleri arasındaydı...

Taraftarsa alası var :=)
Ah birde para olsa...

fuar kupasında şampiyon bile olurdu o zaman :=)
[ bilmeyenlere gözgöz fuar kupasında yanılmıyorsa çeyrek final oynamış ilk türk takımıdır. yarı final olabilir emin değilim ,
fuar kupası = UEFA ]

Gözgöz taraftarına hayranımdır :P
Neden acaba bende izmirdeyken 2. ligde maçlara gittiğimden mi :=)
Sosyal ağlarda paylaş

Beni ilgilendirmiyor zaten konuyla da alakası yok. Mealsiz.

said:
Nukem_Verite, 13 May 2003 19:07 tarihinde demiş ki:
1.İstediğim takımı büyük istediğim takımı küçük olarak görebilirim.Fenerbahçe Türkiye'de ki en büyük camiadır.14 tane şampiyonluğu vardır.Bu sene ligte 5.'dir
2.Bi takımı büyük yada küçük olarak görmemin alan yetkililiğimle hiçbir alakası yoktur.Mephisto,Simofle gibi ağırlığını belli etmiş adamlarla tartışmaya girerim.Bana laf atarlar aldırmam.Yannız onları muhattap alıp tartışmaya girmem onların bugüne kadar üzerimde bıraktığı pozitif etkidendir.Kendinizde her hakkı görmeyin.
3.Tuttuğum takım ve yaptığım yorumların alan yetkiliğiyle hiçbir alakası yoktur.Hele Torpilli gibi komik şeyler söylemeniz seviyenizi düşürür üstemdeki etkinizi azaltır.
4.Her ne kadar Mephisto ve Simofle bakın 98178179. kez söylüyorum benim kafamda olaylara at gözlüğüyle bakan iki tatlı adamda olsalar onlarla her türlü tartışmaya girmemin nedeni seviyeli insanalr olmalıdır.Ve Tartışmanın içinde bana bazı ufak iğneleyici laflar atabilirler bende onlara atarım bu önemli değil çünkü tanıdığım samimi olduğum adamlar ancak hiçbir samimiyetim olmayan kişiler benim bu sıcaklığımı fırsat bilerek bana karşı sürekli saldırıyorlar benim bu arkadaşlarla böyle konuşmam size bu hakkı vermez.
6.Benim bi takımı büyük saymamam hiçbir şekilde provakasyon olamaz isteyende beşiktaş'ı büyük saymasın gerçekleri reddetmiş oluruz sadece bu sene şampiyonluğa 3 takım oynadı Gs,Gb ve Bjk bu yüzden gözümde bu senenin 3 büyüğü onlardı ve Fener'in geleceğindende hiç umutlu olmadığımdan Vestel Manisaspor'u gelecekteki büyük adayı olarak gösterdim
7.Yukarıda yazanlar sadece bu topic değil diğer topiclerde beni karalamaya çalışan her başı sıkıştığında alan yetkililiğime laf atan insanlara hitap etmektedir alınmak isteyenler üstüne alınabilir.
8.Şimdi bunları kulağınıza küpe yapın yada print edip çantanızda gezdirin.[hline]"Hepimiz Zenciyiz"
Kenderleme, 04 May 2003 12:36 tarihinde demiş ki:
evlilik de zaten şaapmanın resmileştirilmiş hali..
[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

öeh be direk sapmış konu..
manisa öyle büyüklüğe oynayamaz diyorum ben.. taraftar lazım tecrübe lazım.. kolay bişi diil öyle.. istanbulspora da öyle denmişti (hoş onlar ilk çıktıklarında başarılı olmuşlardı ama bozuldu artık)..
ama isterim tabi büyüklerden başka takımların da üst sıralara oynamasını[hline]Knock-knock-knockin' on heaven's door
[/i]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...