Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Levis reklamina UYUZ oluyorum

unity100

Öne çıkan mesajlar

abicim nedir artik ya subculture yaratma konusundaki yapmacik sikintinin vardigi nokta yaaa. fare kafali pz** kilikli heriflerle fare kafali fah*** kilikli karilar kedi kaciriyo fidye aliyo, arkada ruhu iyice sıkılmış tiplerin yaptig vizirtili sikisik bi muzik yok efenim levis. LSD kafali yonetmene modern gencligi yakalamak kaygisiyla reklam cektirilirse iste sonuc. yabanci reklamcilik sektoru iyice soyutlanmis anlasilan genc kusagin trendlerinden sadece lsd takilip ilham aliyolar anlasilan. eskiden levis reklamlari kendi basina trend set ederdi. simdi bu reklam kot satmaktan aciz. abicim fare kafali tipler geziniyo diye kosup kot mu alicam ya ? o reklamda ustelik bir tane kot dahi goze guzel carpacak sekilde sunulmamis, belediyede cop toplamakla gorevli adamlarin iste giymek uzere aldigi kotlara benziyo hepsi.

ama tebrik de etmek lazim. trendi yakaliycaz diye bunyeyi miyadi dolmus lsdye verip boylesine mesnetsiz bir reklam cikarabildikleri icin.[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

sorduk mu :)
şaka -can sıkıntısı [hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- hayrola cevat aabi naapıyosun yahu!?
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

iyide unity kot dedigin zaten çalışma kıyafeti normalde, yıpranması daha zor olan sert kumaştan imal edildigi için. şık olsun diye yapılan şeyler degil ki.

ps: reklamını bende sewmedim, fareler kedileri kacırıp fidye istiyorlar kıl oldum :)[hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Sosyal ağlarda paylaş

kedi kaçırıp fidye aldıklarını farketmemişim.. zaten hiçbir şey anlamamıştım ya gerçi önceden de..
(lsd kullanmıyorum)

:-p[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Arnie: trrritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotita!!!
Police: That's a minigun!!!
Star dublajli Police: Lanet olsun ne biçim silah bu böyle??!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karakedi, 13 May 2003 23:02 tarihinde demiş ki:
iyide unity kot dedigin zaten çalışma kıyafeti normalde, yıpranması daha zor olan sert kumaştan imal edildigi için. şık olsun diye yapılan şeyler degil ki.

ps: reklamını bende sewmedim, fareler kedileri kacırıp fidye istiyorlar kıl oldum :)[hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...

abi kot levi strauss madencilere 1880lerde ilk satmaya basladiginda oyleydi de, sonradan hayatin bircok durumunda giyilen normal bir kiyafet olageldi. fakat reklamdaki kotlar alma isteginden cok reklamin, aktorlerin, yonetmenin uzerine komple kusma istegi doguruyo.

ya kedi olayi bir yana, abi reklamin havasi igrenc yaa. abi fare kafalari yerine insan kafasi olsa, kedi olayi da olmasa dahi boyle ne idugu ne oldugu gencligin hangi trendini kovaladiklari bile belli olmayan bi havasi var. abi mide bulandirici.[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...