Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arkdaslar bi bakarmısınız?

Durlag

Öne çıkan mesajlar

Yahu hepiniz oynuyosunuz oyun cok komplike fln ama AO sitesinde doru düzgün elle tutulur pek birsey yok hadi yahu eleri göreyim...Yazı haber guide fln CANLARIM benim[hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
:rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

Shh dön bakiim yuvana geri sen... site yazı bekler, evde çocuklar yemek bekler sen kalkmış AO, yazı mazı..

*! Ema'nın terliği ile kovalar*[hline] MCP | MCSE | CCNA
--------------------------------------
Haradrim lvl50 Warden RR5+ [R.I.P]
Rnz lvl50 Skald RR5+ [R.I.P]
Ezzz lvl42 Runemaster [R.I.P]
Currently in Progress Cleric Celine
Excalibur | Albion / EU

Sosyal ağlarda paylaş

Thalion dur bi dakka bizim bölüm evin oturma odası burası da mutfak sonucta aynı evin bolumleri hepsinin duzenli olması lazım

Abi ne bilyim ne eksikse eklemeye calısmak lazım tabiy[hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
:rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm biraz düşünelim yannız uyariim daha önce anlatmaya çalıştığım meselelerde biraz çuvallama söz konusu oldu eh dolayısı ile bilen birisi tarafından yazı üstünden editlemek daha mantıklı olabilir. Bu aralar boş vakit var baya akşamları sanırım biraz çalışabilirim.[hline]---------------------------------------------
RK1
"Onzac" The Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
Sosyal ağlarda paylaş

Siteye yapılacak hertürlü yardım teklifine açığız...

Ben gündüz iş ve akşamda oyun yüzünden pek fırsat bulamıyorum açıkcası ama eksik görülen herhangi bir konu hakkında, yeni bi konu açıp yazı yazarsanız bunları siteye ekleyebiliriz...

Konu başlığını mesela

Guide:Fixer
veya
Guide:Quest'ler

Gibi yapabilirseniz ilk gören yetkili hemen ilgilenir... Ayrıca yanlış yazarım diyede korkmayın yanlış kısımlarını hep beraber gözden geçirip temizleriz ;)

Quest ve benzeri guide ların zaten biçok kısmı (dialoglar özellikle) ingilizce kalmak zorunda o yüzden çeviri yapıcam diye çok fazla uğraşıp kendinizi de sıkmayın :)

Yardım Edicek herkese şimdiden Teşekkürler ;)[hline]Blackicer Clan MA-Iceforcer Clan Enforcer-Lilluu Clan Fixer

I'm not a man of too many faces...
The mask I wear is one...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...