Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

guild

tunca

Öne çıkan mesajlar

hocam birak el guild lari..
gel pasa gibi turk guild i kurduk. merak etmesin bazilari bizde karsilariz ne ihtiyacin varsa......

ps: durlag ayip oldu.[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
Lalunya OneShot lvl50 scout (semi-retired)
Excuse Me lvl32 infiltrator - Grandmaster Tailor
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

merchant i sec
item i mouse cursor a al shift+s yap[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
Lalunya OneShot lvl50 scout (semi-retired)
Excuse Me lvl32 infiltrator - Grandmaster Tailor
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

NEsi ayıp oldu abi nedir yani ben milleti bizim olduumuz guildimdde toplamaya calısıyorum ..Sizin guild ebizimkini dver tartısması yapmıyorum lalu; bu aralar acayip oldun yahu kim ne dese sanki sana taş atıyo olarak alıyorsun....Oyun abi bu ...[hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
:rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

Ya topic fln kitlemek istemiyorum, o nedenle olayı uzatmayın.. kim hangi guild'e girmek isterse girer.. kimseye emrivaki yapmayın lütfen, guild'inizi, misyonunuzu, kaç kişi olduunuzu vs. anlatırsınız gelmek isteyen olursa gelir.. isterlerse alırsınız..

O nedenle lütfen burada senin guild'in benim guild'im muhabbeti yapmayın..[hline] MCP | MCSE | CCNA
--------------------------------------
Haradrim lvl50 Warden RR5+ [R.I.P]
Rnz lvl50 Skald RR5+ [R.I.P]
Ezzz lvl42 Runemaster [R.I.P]
Currently in Progress Cleric Celine
Excalibur | Albion / EU

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...