Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Android Froyo

roket adam

Öne çıkan mesajlar

• Admin
kendim yaptim froyo guncellemesini ben sorunsuz.

hattim ingiltere vodafone'dan
ilk froyo guncellemesi ciktiginda telefon otomatik sordu
yap dedim sonra hata verdi bir daha ne guncelleme ile ilgili mesaj geldi ne de ben arattigimda guncel surumu buldu
1 hfta boyunca HTC teknik ekibi ile vodafone teknik ekibini aradim surekli telefon trafigi
htc sucu vodafone'a atiyor vodafone da diyor tamam biz bakariz telefonu yolla 20 kusur gun bizde kalacak

hadi len dedim vodafone forumlarda birisi anlatmis nasi yapiliyor uyguladim cillop gibi froyo oldu memnunum :)
(yapali cok oluyor tabi, eylul 2010 gibi HTC Desire 2.1 den 2.2 froyo gecirmistim)
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
goldbären said:
ancak ilk linkteki dosyaları anlamadım ben. hangisini yüklemem gerek falan.

Onları yüklemek custom rom yüklemek ile aynı şey. Custom romdan originale dönmek isteyenler için. OTA_Buzz_Froyo_HTC_WWE_2.22.405 diye giden
Sosyal ağlarda paylaş

Bir soru da ben sorayım izin verirseniz,
Simdi cesit cesit rom kullandım.
Da romların bir cogunda facebookta video ya tıklayınca
this video cannot be loaded diye bir yazı cıkıyor.Ozellikle Froyo da.
Flash yuklu onu belirteyim.
Bazı gingerbread romlarında catır catır aciyor.
Biraz arastırma yaptım bu sorundan baya bir adam muzdarıp.
Varmıdır bunun cozumu ?
Flash yuklu.Facebookun kendi app si yuklu.Birileri dedi ki browser sorunu flashı active et.Da ben bu cyanogen de flashı nerde active edeceğimi bulamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

dostum bu turkıyede satılan slcd 8181 kodlu desıre lar ıcınmı?eger degılse ekran driverı olmadıgından arkadasın ekran calısmayacaktır,daha dogrusu beyaz ekranla karsılasacaktır.

GERGE said:

goldbären said:
ancak ilk linkteki dosyaları anlamadım ben. hangisini yüklemem gerek falan.

Onları yüklemek custom rom yüklemek ile aynı şey. Custom romdan originale dönmek isteyenler için. OTA_Buzz_Froyo_HTC_WWE_2.22.405 diye giden
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

öm ile bir çalışmayan bir facebook videosu linki yolla bana bakarım.

O biraz zor su anda.
Misal Arkadaslarda herhangi biri video paylasmıs.Facebook app te tıklıyorum.
video ya bir once yukleniyor gibi olup sonra this video cannot be loaded.
Youtube catır catır seyrediyorum.Son marketten facebook app yuklu.Flash yuklu.
anlamadım gitti.Neyse anlasılan gene Rom değistirecez.yaw Nedense hosuma giden hic bir rom acamiyor bu videoları :) , Hep dur bakam bu neymis dediklerim catır catır calıstırıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında bunun pek onemı yok suan ıcın,zaten dhd romları ıle desıre romları uyumlu,ona yayınladıgında otomatık desıre ıcınde cıkmıs oluyor,böyle bir hata yapmayacaklarına emınım ayrıca
Dragonmax said:

oha ya :( az önce bi yerde okudum. HTC, Desire modellerine 2,3 update yayınlamicakmış. Yeni çıkaracağı modellere pasif rakip olmasını istemiyormuş. Allem yarabbim yaa..
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...