Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KESIN NERF!

Ceti

Öne çıkan mesajlar

olmaz boyle birsey hayatim boyunca gormedim! ts kullandim full buffliyim dex 350 MP heavy longbow kullaniyorum! slash arrow hazirda SB yi crit ledim ardindan 3 kere daha vurdum! crit 750 vurdu digerleri 300 400 arasi AMA TEK VURUSDA INDIRDI! NERFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
Lalunya OneShot lvl50 scout (semi-retired)
Excuse Me lvl32 infiltrator - Grandmaster Tailor
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

tam olaydan sonra cg de bagiriyordum ve makina reset atti. yalan soyleyecek deglim jax adli infilde bunu gordu.
ve herifin tek dedigi awwww oldu :([hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

SB Lalu

:P

vardır mutlaka mantıklı bi açıklaması ama aklıma gelmiyo :P takma kafana 1600 hp ile Zerker'in teki üzerimde PBT varken bana da insta çekmişti oluyo bazen :P[hline] MCP | MCSE | CCNA
--------------------------------------
Haradrim lvl50 Warden RR5+ [R.I.P]
Rnz lvl50 Skald RR5+ [R.I.P]
Ezzz lvl42 Runemaster [R.I.P]
Currently in Progress Cleric Celine
Excalibur | Albion / EU

Sosyal ağlarda paylaş

ne aciklamasi olacak kardesim al iste o olaydan bir kac dakka oncede hunterin teki beni 2 vurusda aldi bow duel yaptik anasini ***** ama herif melee de 2 vurus yapti yahu!
ben 50 vuruyorum ulan longdirk le[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

banami geliyor bu crit lerin hepsi be![hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

Ceti, biraz sakin canım.. "kardeşim" "be" vs. lütfen şu tarz konuşmaları buraya taşıma.. Oyun için de gelip burda kimseye agresifite yapma..[hline] MCP | MCSE | CCNA
--------------------------------------
Haradrim lvl50 Warden RR5+ [R.I.P]
Rnz lvl50 Skald RR5+ [R.I.P]
Ezzz lvl42 Runemaster [R.I.P]
Currently in Progress Cleric Celine
Excalibur | Albion / EU

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...