Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Prometheus (2012)

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

PastorOfMuppets said:

Abi ben o tarzı 2004'te oturttum.

Geçti o, artık bununla nasıl başa çıkacagınızı siz düşeneceksiniz.

Ara sıra haklı olarak başlayabilirsiniz mesela.

sen buna tarz diyosan ben sana yolda gördüğüm tek gözü kapalı siyah dar giyinen parmağına oje sürüp erkek olduğunu belirten arkadaşlara i.ne demek yerine emo dediğim gibi başka bir isim de takabilirim bunu ben değil bir başkası da rahatlıkla yapabilir sanırım. bu arada arkadaş da tarzına osuriyim demekle pek yanılmamış.
Sosyal ağlarda paylaş

film benim için hayalkırıklıgı oldu.kaç aydır bekliyorum.9gb kotam gitti

ilk 15 dakak falan atmosfer çok iyiydi ama acaip gerizekalı şeyler vardı.

2. 3. filmde dolacak bi boşlukta değil yani.alyen fanboy falan değilim allahtan izledim geçtim sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

KidLazer said:

PastorOfMuppets said:

Abi ben o tarzı 2004'te oturttum.

Geçti o, artık bununla nasıl başa çıkacagınızı siz düşeneceksiniz.

Ara sıra haklı olarak başlayabilirsiniz mesela.

sen buna tarz diyosan ben sana yolda gördüğüm tek gözü kapalı siyah dar giyinen parmağına oje sürüp erkek olduğunu belirten arkadaşlara i.ne demek yerine emo dediğim gibi başka bir isim de takabilirim bunu ben değil bir başkası da rahatlıkla yapabilir sanırım. bu arada arkadaş da tarzına osuriyim demekle pek yanılmamış.

Sarcasm'ın kalın kafatasından sekip gitmesi böyle aptal beyanlarda bulunmanıza sebep olabiliyor ya.

Daha balonun yeni patlamış, hırpalamama gerek var mı seni?

Aptal aptal konuşmanın lüzmu yok, ya yaptıgım yorumla ilgili söyleyecek birşeyin vardır söylersin, yada susarsın. Gidip postun sahibini çekiştirmemeyi internette birkaç yıl geçirdiginizde ögreneceksiniz. O yüzden böyle hemen gaza geliyorsunuz zaten, herşeyi kişisel almaya falan başlıyorsunuz.

Haksızsın işte düdük, filmden de anlamıyorsun. Uzatma.
Sosyal ağlarda paylaş

Gladmir said:

Sunu eklesinler bari edepsiz herifler

David'in (david miydi adi android in ?) Uzayliya tercume yaptigi sahnenin cevirilerini eklesinler. Uzayliya rage attack yaptiran konusmanin tam cevirisi olsun.

al http://movieline.com/2012/06/20/prometheus-secrets-revealed-what-did-david-say-to-the-engineer/
Sosyal ağlarda paylaş

@pastor

forumda yeni olmam internet ortamında amatör olduğum anlamına gelmiyor kaldı ki paticik ilk kurulduğunda da üyeydim ancak sonra uzun bir süre girmedim. ve yeni üyelik açtım. bir forumda uzun süre barınamama nedenim de g.tü hakettiğinden fazla kalkanlara aynı uslüpla cevap vermemden ötürüdür. klavye delikanlılığı yapmaya gerek yok 'düdüklenmek' nasip olmasın sana.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

o cümle reyc geçirtecek bi cümle değil ama ya

herifin dediği şeyin tercümesi yok ama dimi

O sahnenin kesilmiş kısmında David aracılığıyla Weyland ve Engineer daha fazla konuşuyor ancak "muhabbet daha çok yaşamak istiyorum" - "neden daha çok yaşamak istiyorsun" dan öteye gitmiyor. Çok birşey beklemeyin. :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...