Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hoşçakalın

ageon

Öne çıkan mesajlar

Dün akşam itibarı ile 1.5 senedir oynadığım daocu bıraktım.Sianure ve ageon karakterleri artık bana ait değildir.Tüm bu zaman içerisinde hoşça vakit geçirdiğimiz herkese teşekkür eder devam eden arkadaşlara iyi eğleceler dilerim.Dün akşam yerli-yabancı görebildiğim herkes ile vedalaşmaya çalıştım.Usa KAY serverda oynayan ve bu formları okuyabilen her arkadaşıma burdan tekrardan veda etmek istiyorum.Saolsun 1-2 arkadaş accountlarını benimle paylaştı ve arada girip sizlere ve mpk civarındaki tosun trollere tekrar merhaba diyebileceğim.
Başka oyunlarda yine görüşmek üzere herkese iyi eğlenceler.[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Emain'de kaçak kesim yaptığı için 3 realmde aranan
MPK kasabı,
Rocotların kabusu
Dreamwalker'ın belalısı
Son delikanlı smite cleric
Aynı zamanda boş zamanlarında elbezi oya dikiş nakışla uğraşan
sanatçı güdülü,
yarı agresif
Full Hun

Özliicez[hline]Kalima X.......Minstrel of The Hun (yarı aktif)
Jenissary......Scout of The Hun
Kalimax........Theurgist of The Hun
www.the-huns.com
Sosyal ağlarda paylaş

kaçak kesimden yakalandı ondan bırakmak zorundaymış:)
ne güzel troll eti ile besleniyorduk.
hoşsohbetin, dostluğun, yardımların için tekrar çok teşekkürler. kay seni özlicek.
görüşmek üzere..

Dipnot: Dreamwalker tam sianure ün kalemi 2 günde onlarca kez kestim sianure le oynarken süperdi. sen gittin adam terör estirmeye başlamış yine:)[hline]Chucky
Belgarionn Riva the Cabby of the HUN
Atillabey the Polearmsman of the HUN
Dantess the Noob Assasin
Sosyal ağlarda paylaş

Dreamwalker
Member of Outcast
50th level Kobold Hunter
Flammen Herra
Kay

Data current as of 2003-05-13 4:20 PM EDT
This character has been logged in within the last 24 hours.

Realm vs Realm information:
Realm points: 1,769,660
Realm points earned this week: 66,418
Total deaths in RvR combat (since 06/26/02): 1,815
Deaths in RvR combat this week: 51
"I Remain Standing" score: 1,302.31
(Number of RP earned last week, divided by number of deaths)
Duels with other players won (since 00/00/03): 0
Duels with other players won this week: 0
Note: you can suppress this list for your character via the /webdisplay points command.

Crafting information:
Armorcrafting: 1
Weaponcrafting: 518
Tailoring: 1
Fletching: 1,033
Spellcrafting: 0
Alchemy: 0

Adamımız bu.
Ben death spamlarını görünce ölen kişilere nerde öldüklerini sorup oraya yakın bi yere yerleşiyorum. Genelde spot değiştirmiyolar. Bizim infil gruplarım vs. etraftaki nightshadelere dalınca ben direk hunterlara odaklanıp alıyorum.[hline]Sungur - Scout of Hun (LvL 50)
Necrocks - Necromancer of Hun (LvL 43)
Sosyal ağlarda paylaş

Abarmayın adamı yahu o benim velinimetimdi en az 100k rp ondan yapmışımdır.Her seferinde 958rp veriyor yanında ismine çok güldümüz saxo isimli sb varsa bir o kadarda o veriyor.Günde en az 3k bu ikisinden geliyordu ama bir ara arkadaş olmuştuk onla mpkda birbirimize emote edip bulaşmıyorduk o apk ya gidiyordu ben mpkda devam ediyordum.[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Ageon um Sianure um oyunda özleyecez seni malum rl de ara sıra görüşüyoz. şimdi bi daha cumartesi gibi (sen,delias ve ben) mum camp edemeyecekmiyiz :). Ne keyif aldım yavs kapanışı baya iyi yaptık valla. Neyse kardeşim fazla konuşup canını çektirmeyelim olay sıcakkene :) Herşey için teşekkür etmek isterim, benim acc ler sende olacak arada girip dreamwalker ı ziyaret etmek isteyebilirsin, can çekebilir yane... Hadi sağlıcakla kal /bow[hline]Shamar 50 Scout Hun
Bukalemun 50 Infiltrator Hun
Orhan 46 Cleric Hun
Darkface 50 Necromancer Hun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...