Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir karakteri pvp'ye hazırlamak

KingV

Öne çıkan mesajlar

benim mesajlar genelde ya troll şeklinde oluyor yada guide :p yeni başlayanlara katkısı büyük olurda siz hali hazırda oynayanlara yardımcı olmak zor oluyor :) aslında bilmediğiniz birşeyi akşam paylaşayım burda bak çok şaşırcaksınız :)
Sosyal ağlarda paylaş

bu 2 komutu oyun içinde yazarsanız devamlı suretle geçiş ekranlarınız daha hızlı açılır. buda mini gamelerde ölünce daha hızlı kalkmanıza, maç başında flaga daha önce hareket etmenize neden olur ve size avantaj sağlar

/setoption SplashScreenFadeOutTime 0
/setoption SplashScreenFadeInTime 0
Sosyal ağlarda paylaş

bugün topladığım hyrkanian set ile pvp t1 ana parçalar, pve t2 ara parçalarla oluşturulacak seti kıyasladım. ve topladığım setin pvp'de çok da bir işe yaramadığını gördüm. hyrkanian set ancak mini-gamede gruba destek çıkıyorsan bir işe yarıyor. onun dışında adam öldürücem diyorsan gereksiz. kill alamazsın. ben tek tip oyuncu olmasına karşıyım. bu nedenle grind olayına karşı olmama rağmen faction zırhlarını görünce sevinmiştim. hyrkanian set'in tek bonusu %45 critigation bonusu ve 1800 kadar heal rate verişi. eksileri protection olmayışı ve dps'nin küçük oluşu. dediğim gibi gruba destek gidicem diyorsan güzel bir set. ama kill/death oranım yüksek olsun diyorsan kullanılmaması gerekiyor. bilemiyorum üzüldüm açıkçası. ben bu hyrkanian seti kullanmak ve mini-gamelerde çokça kill almak istiyorum. tavsiyeniz var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

ama o seti giyiyorsan elusive natureüde açicaksın ki tam randıman alasın.

massive pvp esnasında killin sana yazması için critic vurman gerek bir bs'ye kolay kolay kill yazmaz açıkcası

fatih yazsa daha iyi anlatır kendisi pvp lvl9 full pvp t2 setli bir bs. teke tekde adamı her türlü yatırıyor aşaya ama grup pvpsinde bende bakıyorum killer ona yazmıyor ne yazıkki kaderiniz bu gibi birşey

birde kill yazma olayı farklı bişey bu aocda. mesela bir barbar için kendi takımı kötüyse daha çok kill alma ihtimali olabilir, kendi takım arkadaşları zayıfsa yani

ama bir guard için takımı ne kadar güçlüyse o kadar fazla kill alma şansı yüksek oluyor.

lakin ne olursan ol takımında pvp lvl10 demo varsa tamam orada epey bir kill kaptırdın demektir.

oturdukları yerden killeri toplarlar :)

birde çok kill yapmak şu yukarda saydığım sebepler dışında birde oyun stili ile alakalı birşey ve tabi birde şu yazdığım 2 komut daha çok kill yapmaya yardımcı oluyor, daha çok aksiyonda yer alıyorsun.

map kullanma, nerede duracağını bilme vs epey bir etken var KD'de.

ben şimdiye kadar en fazla 38 kill yaptım, büyük mapte. ortalamam da 15 - 20 civarı eğer takım pes etmediyse erkenden.

mapin ortasında giriştiğimiz massive pvpden çok zevk alıyorum açıkcası ve oradaki killerin çoğu bana yazıyor, bunun nedeni classdan ötürü. biara anlatırım bir iki belge koyarım olmadı :) guard cidden çok ilginç class

ama size şunu söyleyim bir massive pvp ye giriştiyseniz en dikkat etmeniz gereken karakter guarddır. 390larda olan dps 450lere kadar çıkabiliyor massive pvp esnasında haberiniz olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...