Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bloodline Champions

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Burada tartışmıştık. Kendi bölümü var artık burada.

Open beta başlamış. Pre-order edeyim diye girdim, fiyatını gördüm, bakakaldım. €90! Ücretsiz versiyonu da var ama. Yine de €90'lık bir fiyat bir MobA oyunu için biraz (hatta epey) şaçma. Oyun içi puanlarla gameplay etkileyen şeyler alınabiliyor ama anladığım kadarıyla. İşin kötü yanı bu €90'nı veren adama da herşeyi vermiyorlar. Kim alır ki bu durumda?

Fiyat rantı yapmaya gelmiştim ben de. Diğer konuya gitmektense yenisini açtım işte :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Er geç açılıyordur ama işin kafa bozan tarafı €90 verip tüm oyuna sahip olamamak. Sadece dükkandan bir indirimin oluyor. O da %10. İnsan herşeyin olmasını bekler. Sonradan çıkmış şeylerin de gelmesini bekler. Yoksa kim niye verir €90?
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Şimdi değişiklik haberi geldi:

The changes will be as follows:
Advanced stats: Everyone get this for free!
VIP tournaments: Will be merged with the regular tournaments – everyone can join on equal footing (barring US and EU differences).
Weekly blood-coin generation: The weekly cap will only exist for free customers. Once a free customer upgrades to an Edition the weekly cap is removed.
Advanced bots: Now included to all Champion and Titan customers.
Ad-free VOIP: Titan only, with a stand-alone product being evaluated for our other customers.
Lifetime 10% discount to in-game store items using Funcom Points: Titan only (as before).
Additional Titan Edition benefit: Will for life receive all new Bloodlines (characters) as they are released.
Champion Edition customers will receive 10 USD worth of Funcom Points as compensation for the 60 days of VIP service that was originally included.

Herkes aynı şeyi söylemiş sanırım :)

Gerçi o bold yer dışında €90 vermenin bir anlamı da kalmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an yeni 4lü dışında hepsi açık. Bloodline Coin cap 9000, günlük 600 hediye ediyor. Yalnız yazıldığı gibi oyun çıkmamış olduğu için bloodline fiyatları belli değil.

Oynayıp da göremiyorum tabii ama bu yenilerden okçu olan felaket imba gibi duruyor.

Bazı animasyonlar daha renkli olmuş, güzel olmuş.

Solo rated güzel birşeymiş. (tu)

edit: rotating bloodlines blahblah diye bir sunucu mesajı geçti, random 4 tane veriyor, öbürleri kapalı. (td)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...