Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir soru

Soth

Öne çıkan mesajlar

Şimdi dün akşam ilk defa 50 infle emaine gittim ve bir çok şey öğrendim:) tabi bu esnada maymuna döndüm o ayrı.
mesela amg de uzaktan bi hunter gördüm sinsice yaklaştım, yaklaştıkça 2 hunter dana belirdi oha dedim 3 hunter. napsam diye düşünürken baktım hunterlardan birisi yerde oturuyo ve yarı hp si var. aha dedim şuna dalim keserim.
neyse yaklaştım ve daldım onu kestim ama bi baktım etrafta sb lerde varmış toplam 5 kişi falandı tabi öldüm.
şimdi sorum şu; bladedance diye bi ra var bilirsiniz area dmg vuran büyü. bunu alsam bu gibi durumlarda faydası olmaz mı? mesela o huntera daldığımda bladedance yapsam ordaki tüm sb lerin stealthi bozulmaz mı?böylece hem dmg veririm nemde crit ve backstab yemem diye düşündüm.
sizce mantıklı mı ?[hline]Carternas-level 50 Champion Hib/Ex.
Sianure Sardokar-lvl 50 infiltrator alb/kay
Ageon- lvl 50 cleric alb/kay
Sosyal ağlarda paylaş

ne demek faydalimi orda min 3 adam alirsin blade dance i caktiktan sonra :)[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
Lalunya OneShot lvl50 scout (semi-retired)
Excuse Me lvl32 infiltrator - Grandmaster Tailor
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

14 puan verip birde ustune bunu almak icin 10 puan harcadigin bir ra nin ise yaramamasi sacmalik olur . bu arada hocam bende Vanish var. accaip ise yariyor tam oldum derken :) herifin suratina patlatiyorsun pa cd ss i :)

[Bu mesaj Ceti tarafından 13 May 2003 11:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

offf sunu deme bana yaa ben nerden bulcam 14 point şimdi pffff.peki verdiği dmg hakkında bilgin var mı? kac vuruyo mesela 100-200 kac?[hline]Carternas-level 50 Champion Hib/Ex.
Sosyal ağlarda paylaş

evet vanish bende de var.6L0 tomarla RA var ama bladedance lazım bence ya çünkü verdiği dmg den ziyade ns ler ve özellikle sb ler hiç yanlız dolaşmıyo. lazım yane[hline]Carternas-level 50 Champion Hib/Ex.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence o kadar kasma :) elin alışır zamanla daha rahat oynarsın hemen ilk gaz ile bi değişiklik yapma bence.. ileride bakarsın cidden olmuyorsa değişiklik yapmak için girişimde bulunursun daha karaktere de alışık değilsin o kadar.[hline] MCP | MCSE | CCNA
--------------------------------------
Haradrim lvl50 Warden RR5+ [R.I.P]
Rnz lvl50 Skald RR5+ [R.I.P]
Ezzz lvl42 Runemaster [R.I.P]
Currently in Progress Cleric Celine
Excalibur | Albion / EU

Sosyal ağlarda paylaş

bu arada tomarla ra olayini dogru bulmuyorum hocam
sahsen ben infilimde assasinate ve defans a yonelik ra lar alacagim.
mesela Mastery of Pain IV kesin alacagim evade cap olmasina ragmen dogger II yi de alacagim.... mesela mastery of stealth II yi min olacak alacagim.
bu kadar bu arada Blade dance i soyle 1 fg 2 fg gri adamin arasinda denemek istiyorum :P[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
Lalunya OneShot lvl50 scout (semi-retired)
Excuse Me lvl32 infiltrator - Grandmaster Tailor
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

hehe tomarla dediğim taba ki saçma sapan RA lar değil:)
vanish
dodger 2
MoPain 3
Dualist ref. 2
Mastery of anhi. 1
aug qui ve dex 2
Aug str ve cons 1
tireless 1
see hidden[hline]Carternas-level 50 Champion Hib/Ex.
Sosyal ağlarda paylaş

abicim selamlar

öncelikle kay'daki rvr ye alışman lazım
1- tek başına bir stealther çook ender bulunur, tek başına dalarken 2 kere düşünmelisin
2- bladedance şu anda kırık bir RA, ayrıca sianure çok iyi bir chardir, bence respec yerine alışma olayını öne çıkar. Mesela vanish i kullanarak 2 kere Pa acabilyordu sianure bi test et derim
3- tireless işe yarıyor ama biraz daha rvr yapıp neye ihtiyacın olduğundan emin olmalısın bence
4- bufbot US serverlarında çok bulunan bir gerçek, bufli opponent in seni alması çok olasıi bufli diilsen guruplara (stealth guruplari da olur) girmeye çalışmalısın
5- sen bir slash infisin sonuçta, hangi realmin hangi armorlarina iyi vuruyorsun felan onlara bi bakmalısın, bukalemun baan mid stealtherlarinin slash'a daha vurnerable olduğunu söylemişti[hline]Kalima X.......Minstrel of The Hun (yarı aktif)
Jenissary......Scout of The Hun
Kalimax........Theurgist of The Hun
www.the-huns.com
Sosyal ağlarda paylaş

ageon bu arada adini biraz kötüye çıkardım dün akşam çook geberdim ama merak etme alışınca eski ününe kavuşturucam:)

Ve en kısa zamanda buffbot bulmam lazım. aslında benim bi acc daha var onda kasabilirim lvl 40 yeter sanırım ama cook pl lazım üşeniyorum:/[hline]Carternas-level 50 Champion Hib/Ex.
Sosyal ağlarda paylaş

Sianure kesinlikle bir shadowblade katilidir çünkü onlara slash pozitif vuruyor.Çok eski ve tecrübeli 3-4 sb dışındakileri 2 kişi olsalar bile alabilirsin.Usa kay serverdada en çok savaşacağın düşman hep sbler olacaktır ns,hunter ve ranger sayısı sb lere göre çok az.Stealth olmayan karakterlerdende teketekte sadece bonedancerlari alamazsin birde belki çok yüksek rp si olan tanklar ama onlarında sayısı 5 i geçmez ve hiç bir zaman solo dolaşmazlar.Solo görürsende hiç durma saldır çünkü ld olmuşlardır bufları yoktur gene alırsın.
Evet dün akşam epey bir bakındım sana kalima ama girmedin neyse nasılsa rl görüşüyoruz göremediğim diğer arkadaşlara veda içinde şimdi bir topic açacam.[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...