Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yemeksepeti

Siamon

Öne çıkan mesajlar

izmirde şubasınde sadece bi kız çalışıyormuş
kimi yere tel kimi yere fax kimi yerede kendi makinaları ile sipariş veriyorlarmış..
ve günde 800- 900 sipariş geliyormuş ve %5 i yemek sepetinin oluyormuş. iyi para var gibi ama büyük şirketlerin çoğu yemek sepeti ile anlaşmalı olduğu için gidip sen böyle bi site açtığında zati anlaşmamız var ve kendi sitemiz var cevabını alıyorsunuz. vay be
ne para ama
Sosyal ağlarda paylaş

yok canım ben 7-8 defa izmir şubesiyle konuştum hep farklı tipler açmıştı kızlı erkekli =) yemeksepeti parayı nerden kazanıyor bilmiyorum şahsen, restoranlarla anlaşma yapıyorlar sanırım ama biz kendimiz de istediğimiz restoranı ekleyebiliyoruz anlamadım mevzuyu. komisyon alıyorlar desem fiyatlar satış yerindekiyle aynı hep.
Sosyal ağlarda paylaş

çok akıllıca düşünülmüş bi fikir.. sanırım en başından beri sipariş veriyorum. sadık bi müşterisiyim. diğer şirketlerden hiç sipariş vermedim ama ben.. acaba diğerlerinin kaliteleri nasıl?

yemeksepeti üzerinden sipariş vermenin en güzel tarafı işin peşine düşmeleriç 2tane tantuni istediniz, somun. ama dürüm geldi. açıp konuşuyorum "bunlar dürüm yollamış! çok açım ben bunlardan birisini yerim" diye adam diyor. yiyin siz ben ilgilenicem. artık adamları bulup hata yapanı dövüyorlar mı bilmiyorum 2dk geçmeden telefon. siz ötekini de yiyin somunları yolluyorlar. kapıya gelen amca özür diliyor. "müessessemizin ikramı" falan da diyor.

hadi anladım pizza hut, dominos falan büyük şirketler. müdürleri falan arar durur beni Little Caesars'ın "bi süredir sipariş vermiyorsunuz. üzecek bir şey mi yaptık?" diye anlarım bunları adamlar bayağı büyük şirketler. ama minik yerlere nası bi baskı uyguluyorlar onu anlamıyorum..

yalnız artan kullanıcı sayısı ile birlikte kalitesinde ufak ufak düşmeler de göze çarpmıyor değil.
Sosyal ağlarda paylaş

restoranlardan komisyon alıyorlar ama bu fiyat son kullanıcıya yansımıyor... yerinde neyse o fiyattan alıyorsun, ama yemek sepeti sayesinde yemek yerleri cok daha fazla satıs yapmıs oluyor, onun icin aynı fiyattan satıp, yemek sepeti'ne komisyon verse bile kar yapıyor... (bizim bi tanıdıgımızın da yeri yemek sepetinde, oradan biliyorum)
Sosyal ağlarda paylaş

kfg said:
restoranlardan komisyon alıyorlar ama bu fiyat son kullanıcıya yansımıyor... magazada neyse o fiyattan alıyorsun, ama yemek sepeti sayesinde yemek yerleri cok daha fazla satıs yapmıs oluyor, onun icin aynı fiyattan satıp, yemek sepeti'ne komisyon verse bile kar yapıyor... (bizim bi tanıdıgımızın da yeri yemek sepetinde, oradan biliyorum)

ben de böyle tahmin etmiştim, akıllıca
Sosyal ağlarda paylaş

ne kadar oldu bilmiyorum ama bir kere sipariş gelmemişti çok kızmıştım sonra 1.5 saat gecikmeli yemeğim geldi. Bende tel açtım tekrar dedim bu yemeği siz ısmarlıyorsunuz değil mi dedim :) kızcağız tabii efendim afiyet olsun demişti.

100+ siparişim rahat vardır oradan. benide doyuran ve doyurucak bir site.
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:
kimi yere tel kimi yere fax kimi yerede kendi makinaları ile sipariş veriyorlarmış..
ve günde 800- 900 sipariş geliyormuş ve %5 i yemek sepetinin oluyormuş. iyi para var gibi ama büyük şirketlerin çoğu yemek sepeti ile anlaşmalı olduğu için gidip sen böyle bi site açtığında zati anlaşmamız var ve kendi sitemiz var cevabını alıyorsunuz. vay be
ne para ama

erkekte var izmirde hatta 2 kız diye biliom.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:
Llama said:
ne para ama

erkekte var izmirde hatta 2 kız diye biliom.

Evet beni erkek aramıştı ilk siparişimde. Bizde şans olsa kız arar dgfdfgfdgd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...