Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Öğrenim ve Katkı Kredisi Geri Ödemesi

Dragonmax

Öne çıkan mesajlar

Cassiline said:

İyi güzel de bana neden bildiğim şeyleri yazıyosun ki?

Bunları öğrenmeden gidip parayı oraya bırakmanız, sonra da "Lan?!" demenize benim lafım. Bir de mantıksız gelmiş, karşı çıkmış, ona rağmen parayı geri almamış ahahahaha

Ayrıca seni Hollanda'da hostel konusundan tanıyoruz yeterince ahahahaha

valla ben seni hicbiyerden tanimiyorum, öte yandan elimde dekontum olduktan sonra param biyerde kalmaz, sen rahat ol sampiyon
Sosyal ağlarda paylaş

cerebralis said:

biayşi sorucamub neb af bekleyenlerdenim=)) ama kyk sayfasında borç geri ödeme bıdıbıdısı açılmıyo.acep sorun bende mi,öğrenen nası öğrendi?

aynen açılmıyor. ama yapılandırılan ödemeler sorgu sayfası var orası açılıyor. ama zannedersem orası icralık ödemelerin sorgu sayfası anladıım kadarıyla. bu arada başkanlığa 80 kez telefon etmemden sonra nihayet ulaştım. hatta bağlandım. IVR şu an herkes meşgul sonra ara dedi hattı kesti :/
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Göstersin abi, herkes tepki gösterdi diye susmam mı gerekiyo?

hatalı olduğun için susman gerekiyor.

bir de bu yaptığın espri falan değil. misal "bunu anlamayacak kadar aptal olman elbette beni şaşırtmadı" desem bu espri olmaz, doğrudan, açık açık hakaret olur..

senin yaptığın hakaret işte..

konuyu daha dallandırıp uzatmaya da gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

said:
Göstersin abi, herkes tepki gösterdi diye susmam mı gerekiyo?

hatalı olduğun için susman gerekiyor.

bir de bu yaptığın espri falan değil. misal "bunu anlamayacak kadar aptal olman elbette beni şaşırtmadı" desem bu espri olmaz, doğrudan, açık açık hakaret olur..

senin yaptığın hakaret işte..

konuyu daha dallandırıp uzatmaya da gerek yok.

Hadi ya..

"Ortada düpedüz komik bir olay varken, usulen hatalı diye mesaj uyarmak sana kendini nasıl hissettiriyor Esteban?" diye sorsam o da mı hakaret oluyor peki?

Vallahi meraktan soruyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

o değilde memurlar sitesinden de baktım. milletin bu borçları önce yapılıymış sonra bunnar ödememiş ya da geçiktirmik fln ve borçlar yapılandırması bozulmuş. sonra bunnr afla fln yeniden yapılandırmış vs.

benimde öle bi durumum yok. benm ödeme tarihim zaten aralık 2010. son gün ise 31 aralık 2010. ben tarihinde ödüorum. neden yapılı değil şimdi benm ödemelerim. ayrıca bir sürü forumda benm gibi olan çok var. hepsi bankada borçlarını yapılandırılmamış diye söleyip yatırıyomuş, çünkü ödemeleri yapılandırılmış görünmüomuş. yapılandırılmamış hesapyta bütün ödemeleri görünüomuş ama yapılandırılmış haline ödemeler geçmiomuş ve bi de ödenmio diye fazi işliomuş.

karışık çok anladım dersem yalan sölemiş olurum. alla allah ya neyse. bakıcaz illa bi bilen çıkıcakır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...