Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

unutulmuş nostaljik cs haritaları

Snake

Öne çıkan mesajlar

cs_747: en eğlenceli haritalardan biriydi. gece olması ve uçağın içinde heyecanın doruk yapması haritanın en önemli iki özelliğiydi.

de_jeepathon2k: yapımcıların kullanılabilir araçları test etmek için çıkardığı bu harita zamanında en zevkli haritalardan biri olmuştu.

de_railroad: çoook eski bi haritaydı ve sadece sniper kullanımına elverişli olduğu için çabuk çıkartıldı ama yine de zevkliydi.

cs_estate: ömrü de_railroad kadar kısa sürmedi ama sonunda kaldırılmaktan kurtulamadı. en büyük pusuların döndüğü haritalardan biriydi.

cs_backalley: işte bu harita en sevdiğim cs haritaları içinde baş sıralarda olur. şu anki aktif haritalara çok benzeyen bi düzeni vardı ve gece olması verdiği zevkte önemli bi etkendi.

cs_arabstreets: bu haritayı oynamış olan herkes arap radyosundaki efsane şarkıyı bilir umarım.

de_vertigo: bu harita uzun süre boyunca oynandı. ben çok sevmem ama yine de nostaljiktir benim için.

as_oilrig: en sevdiğim haritalardan birisi de bu işte. teröristlerin kulelerde, çatılarda ve havalandırma boşluklarında deli gibi pusuya yattığı, ctlerin de VIP'i korumak ve kurtarmak için hayatlarını tehlikeye attığı efsane bi harita.

de_vegas: oldukça hoş bi haritaydı ama haritayı ezberlemek oldukça zordu.

cs_siege: galiba italy'den sonra cs tarihinde en çok sevdiğim harita budur. diğer haritalara kıyasla çok uzundu ve ölülerin elin bitmesini beklemeleri işkenceye dönüşebiliyodu. ama harita kelimenin tam anlamıyla bi şaheserdi.

as_tundra: mükemmel bi haritaydı. haritayı bilmiyosanız eziliyodunuz ama ben ölüyken izlemeye bile bayılıyodum.

as_forest: bu haritayı az oynadım ve her oynayışımda kayboldum ama onca seneden sonra aklıma gelen bi harita çünkü orijinal.

cs_docks: küçük bi harita olduğu için aksiyon hiç eksik olmuyodu o yüzden güzeldi.

cs_thunder: çook eski bi harita ve zamanında en zevklilerinden birisiydi.

unutulmamış ama çok az oynanan haritalar

cs_militia

de_train

de_prodigy

de_dust

de_nuke

de_cbble

cs_italy

adını hatırlayamadığım 2 harita daha var. bi tanesi çok eski olmayan bi harita. karlı bi mekan ve uçak enkazı var. öteki ise en eskilerinden biri. oyunun modunda teröristlerin hepsinin belirli bir bölgeye gitmesi gerekiyo kazanmaları için o yüzden haritanın ön adı başkaydı. ön adını bile hatırlamıyorum.

edit: resimler + imla

Sosyal ağlarda paylaş

estate sanırım ilk cs haritasıdır kendisi, sanane kurucusu adam da sanırım o haritada ilk oynandığı sırada varmış, screenshot'u felan da vardı.

ah abi ya ne güzel haritalar ya.
747, backalley, oilrig, vegas, siege, tundra, docks müthiş haritalardır.
lisedeyken ömrüm bu haritalarla geçmişti.

cs'yi dust ve dust2'ye çeviren kişilerin her birinin kafasını tokuşturmak istiyorum birbirine...
(hatta öyle bir beat em up vardı haha)

cs_militia
de_train
de_prodigy
de_dust
de_nuke
de_cbble
cs_italy
screenshotlarını da koysaydın :P
edit: onları da koymuşsun iyi olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Snake said:

adını hatırlayamadığım 2 harita daha var. bi tanesi çok eski olmayan bi harita. karlı bi mekan ve uçak enkazı var.

de_survivor o harita yanılmıyorsam. terörlerin kaçtığı haritanın da adı es_bişeydi, tam hatırlayamadım.

dust ve dust2'den bay geliyordu bana da. aztec severdim, hele bir de 10v10 falansa baya zevkli oluyordu . prodigy ve nuke da gene sevdiğim haritalardan.

en tiksindiğim de assault'tur heralde, daha gereksiz bir harita yok ^^
Sosyal ağlarda paylaş

stimpak said:

Snake said:

adını hatırlayamadığım 2 harita daha var. bi tanesi çok eski olmayan bi harita. karlı bi mekan ve uçak enkazı var.

de_survivor o harita yanılmıyorsam. terörlerin kaçtığı haritanın da adı es_bişeydi, tam hatırlayamadım.

dust ve dust2'den bay geliyordu bana da. aztec severdim, hele bir de 10v10 falansa baya zevkli oluyordu . prodigy ve nuke da gene sevdiğim haritalardan.

en tiksindiğim de assault'tur heralde, daha gereksiz bir harita yok ^^

evet de_survivor saolasın.
Sosyal ağlarda paylaş

PhysX said:

cs_mansion u da çok oynardık biz
http://img.brothersoft.com/screenshots/softimage/c/cs_map_-_cs_mansion-225405-1238050083.jpeg

oynamayalı çok olmuş

evet bu da vardı ama estate'e çok benziyodu bu ve bu haritada ctlerin alternatif yolu yoktu.

edit: vardı ya unuttum :D
Sosyal ağlarda paylaş

bir harita vardı adını hatırlayamadım, yardımcı olun plix. dust renklerinde. 2 tane bomba mekanı var. birine uzun bir dönemeç gidiyor. öbürüne düz bir yol ve evlerin içinden gidiş var. bomba yerinde yine dust gibi kutular var. kağıt kalem verseniz detayıyla çizerim ama adını hatırlayamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...