Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[EU2] Valkyrie.net'net nasıl oynarım?

Sam

Öne çıkan mesajlar

dünyaya açılmak, dünyayı fethetmek istiyorum ancak valkyrie.net üzerinden oluyor anlaşılan bu iş, sorularım:

- cd-key zart zurt sormuyor sanırım? bastım girdim bir sorun çıkmadı..

- channel seçin diyor, seçiyorum ancak 2-3 kişi filan var. nasıl adam bulacağım? seçtiğim sunucuyla mı alakadar? (avrupa sunucusu seçili sanırım)

- 31200 bağlantıyla benim için umut var mı? yoksa gavurların bedduasını mı alırım?

- deneyen varsa bildiği bir-iki püfü de paylaşabilir benimle, itiraz etmem.. ;) (oyunla ilgili değil, oyun bulmayla ilgili)

"eu iki ne ola ki?" diyeceklere europa universalis 2 diyeyim de boşuna yorulmasınlar sormakla.. :)[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Arnie: trrritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotita!!!
Police: That's a minigun!!!
Star dublajli Police: Lanet olsun ne biçim silah bu böyle??!!!
Sosyal ağlarda paylaş

- sormuyor cd key zart zurt
- çok tenhadır, öyle bnete benzemez valkyrie net (-8 Icq list var forumlarda, ordan anlaşıp aynı anda vnete girip höt diye oyuna girilir. Bunun raconu böyledir.
-Bana kabloyla küfrediolardı.. Bilemiorum (-8
-Deneme (-8[hline]Volfied, 04 May 2003 08:18 tarihinde demiş ki:
A mug of ale, and a fine tale!
Gimli yönetti
Sosyal ağlarda paylaş

sağol, çok cesaret verdin.. :)[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

size hak vermek istiyorum ama nasıl olduysa 3-4 saat boyunca çok keyifli bir napoleon ambition oynadım (ben ingiltere, diğerleri fransa, avusturya ve prusya) ve yarın da devam edeceğiz.. :) (bu slow'du, bir başka grand campaign denedim o da below normal'di, çok nadiren birkaç günlük atlamalar oldu)

oynayacak da bayağı adam buldum, kime sorsam seve seve oynamak istedi, modem deyince burun kıvırsalar bile. (33k olduğunu bilseler hele!) "noobie bu, kovalayın" demedi kimse..

avusturya'yı oynayan habire düştü ama ben maşallah takır takır oynadım, (napolyon'un uçuk kumandanlık değerleri nerdeyse iki katı büyüklükteki wellington dük'ünü bile denize döktü, ispanya'yı bir yılda mahvetti zaten, oldenburg kaç kere el değiştirdi bilmiyorum, habire müttefiklerimi finanse ettim) hollanda barış yapmak zorunda kaldı.. 8-) (bir de ss koyacaktım ama bir saattir bedava host aradım bulamadım) fransa'yı oynayan adam da "good job sam" dedi :-p

yani diyeceğim odur ki sizlerin de yolu düşerse türk'ün gücünü gösteririz dünyaya, gimli'nin "çok açılma dünyaynın kıyısından düşersin" öngörüsü doğru çıkmadı.. :)[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

yok yahu ne ezmesi, üç kişi bastırdık ama napolyon'u oynayan adam bizi ezecekti ben hepten acemi olsaydım. mahallenin yukarısında kendi dediğime aşağısında inanmayacağım yani.. :)

ben bozuk fev kullanmam arkadaş, IN 7. yetiyor elhamdülillah..[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

senin neo-mutant'lardan haberin yok tabii.. :) (anlatırım bir ara)

dükkanın önünü kapamayın kardeşim, fo satmıyoruz, hadin bakem..[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...