Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paypal Hesabı ile Günde 100TL Kazanmak

stormeagle

Öne çıkan mesajlar

@Mithat: İlk mesajın :52, ikincisi 54. Sisteme register olup, 2dk 'da reklama tıklaman ve bu yorumu yazman, dostum yoksa TTNET kore'de ki 10^6 Mbit 'lik bağlantıları mı getirdi buraya ?

Bilmiyorum da abi adam kazanıyor gibi :)

Hani insan inanmak istemiyorda bu sene, sonunda artık eve çıkmış bir üniversite öğrencisi ben, en azından ADSL parasına 10-15$ desteğe bile ihtiyacı olan birisi olarak, yoksa olabilir mi diyorum. Akşama doğru bakar incelerim bi.

Edit : Bu değilde hala şu web sitesi yapıp para kazanma olayını gerçekleştirmem lazım. Birde imal usülleri dersi içinde okulda proje olayı vardı, erasmustan geçen dönem kaçırdım, kafadan ayda 2milyar. Onu da seneye yaparım.

ParaParaParaParaParaParaParaParaPara.
Sosyal ağlarda paylaş

Deathblade said:

Mithat said:

deniim dememle bırakmam bir oldu anaokulu ogrencisi mantıgı ıle X yazıp bu hangi harf işaretleyin ki bilelim dediklerinde normal tabii bilgisayar olmadııgmızı anlıyolar eyv dedım ama x işaretleyınce ya yanlış dıyor ya sıtede sorun olustu bı daha deneyin dıyor 1 dakika aynı sıteyle ugrasınca hadi len dıyosun.

İlk mesajın :52, ikincisi 54. Sisteme register olup, 2dk 'da reklama tıklaman ve bu yorumu yazman, dostum yoksa TTNET kore'de ki 10^6 Mbit 'lik bağlantıları mı getirdi buraya ?

Bilmiyorum da abi adam kazanıyor gibi :)

Hani insan inanmak istemiyorda bu sene, sonunda artık eve çıkmış bir üniversite öğrencisi ben, en azından ADSL parasına 10-15$ desteğe bile ihtiyacı olan birisi olarak, yoksa olabilir mi diyorum. Akşama doğru bakar incelerim bi.

tabii 52 de denerken yazıyor olabilirim 52 de burdayken 54e kadar burdan sıteye gırıp kayıt olup deneyip begenmedıgımı dusunmek ıstıyorsan o kadarını sen bilirsin. Denerken yazdım ılkını 2 dakika sonra belkı de 5-10 dakikadır denıyodum ve işe yaramıyodu o yuzden yazdım. Neyse sonucta zarar yok beyler yani denemekten zarar gelmez ben sevmedım degmez bır paraya degmez bır ugras var onu belırttım sız deneyın hosunuza gıder para belkı ne bılıım sonucta para odemıyosun sadece kazanıyosun
Sosyal ağlarda paylaş

bende dalgasına üye olmuştum. birazda meraktan.

hesaplarıma göre 1.5 ayda yatırdığım para kendini çıkarıyor. sisteme brüt 125 $ yatırmış olucam yakında. aylık 75$ gelmesini bekliyorum. gelirse gold memberlığı denicem sonra ondada ayda 250$-300$ civarı bi hesaplama yaptım :) neticeyi bildiririm. genede çok güvenmiyorum sitelere. sanki iyi kazanmaya başlayınca ya gelir düşecek yada ansızın banlıcaklar diye hissediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
evet ilk cash out'umu yaptım 30$ bakalım gelicekmi :)

bir kaçta ekleme yapayım. bi söylentiye göre 400'den fazla referal varsa kazandığınız parayı düşürüyorlarmış. bu durum planlarımı bozdu. günde ortalama 2$ kazanıyorum. ayda 60$ eder. çok para değil daha fazlasını umut ederdim. birde bu gün bi enteresanlık oldu herzaman minimum 4 reklam çıkardı bu gün 1 reklam çıktı?
Sosyal ağlarda paylaş

henüz gelmedi ayrıca başlamayın bence. parayı çek dedikten sonra birden tıklamaların 100'er düştü. hergün 800 üstü hatta 900 geliyorken tam para çekme emri verdiğim günden sonra 700 tıklama nadiren 800'e geldi. sistemi otomatik kurmuşlar sanırım para çektinmi kazancını azaltıyorlar. muhtemelen 30$'ı ödeyecekler ama çok bişi beklemeyin kazanç olarak. uğraşmaya değecek şey değil. çek emri verdiğimden beri 20$ daha birikti. 50 olunca bi çek emri daha veririm. sonra gelecek olan paralar tam olarak havadan geliyor dicemiz para olacak. o zaman işin astarı belli olcak. bana çok ufak bişi getiricekmiş gibi beliyor. ayda 20-30$ max bence.

beni izleyin anacım.
Sosyal ağlarda paylaş

Paranız yattıkdan sonra ki ortalama 10 gün içersinde hesaba geçiyor. Tıklamalar eski düzenine girecktir. ödeme talebi request sürecinde olduğu zaman tıklar düşüyor.

89$ ödeme isteği yaptım 12 gün içersinde yattı.
Reflerinizi iyi takip edip güzel recyle yapın.
Sosyal ağlarda paylaş

stormeagle said:

ödeme talebi request sürecinde olduğu zaman tıklar düşüyor.

niye? ben ödeme yaptığımda referlerime uyarımı gidiyor, mert ödeme isteğinde beyler iqnelik olsun az tıklayında kıllansın az diye?

resmen algoritma yazmışlar arkaya.. sistemden para çektinmi tıklamalarını düşürüyorlar. algoritmanın olduğu sistemede hiç bi şekilde güvenilmez.

edit:typo
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...