Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paypal Hesabı ile Günde 100TL Kazanmak

stormeagle

Öne çıkan mesajlar

Ardeth said:

günde 100 dolar ayda 3000 tl eder, yok öyle bir dünya saçmalamayın

Arkadaşlar orda belirtilen fiyat maximum referansa ulaştığınızda maximum upgradleri aldığınızda gereçli olan bir fiyat. Yani uç bir nokta. Ama ss de gördüğünüz gibi 32günde 432$ kazandım. 3 ay çaba sonrasında. (yani 3 ay boyunca sadece referans satın aldım gelen parayla sonra 36 günde yaklasık bu miktar yatıyor. 250-400$ arası) Suan günde 14$ kazanıyorum. Buda yaklasık 420$ civarı yapar. Nerden baksanız bir kişinin 1 aylık asgari ücreti. 2 işde çalışıyor gibiyim. Kötümü.
Referans olarak kayıt olduğunuz kişinin referans sayısı ne kadar artarsada sizde ondan % kazanıyorsunuz.

Üstelik kimse sizin anınıza silah dayayıp veya bana 100 milyon verin öle üye yaparım demiyor. Lütfen önemsiz bulanlar veya ilgilenmeyenler post kascak baska konu bulsunlar
Sosyal ağlarda paylaş

Oce4n said:

400 dolor almak için 500 dolar filanmı yatırdın yoksa?

Öylede dene bilir. İlk üye olduğumda herkez gibi 3 haftada 7-8$ kazanıp hemen parayı çekiyordum. Sonradan işi bilenlerle mesajlasınca bu referans satın almayı duydum. İlk 1-2 ay boyunca hiç paranızı sistemden çekmeyerek direk referanslara yatırıyorsunuz. Ben nerden baksanız 40$ kazandım 40$ıda yine referansa yatırdım. Zaten haybeden gelmiş para diye. Sonra uzun vadede aşırı kazandırmaya başladı. Gelen parayı yatırmaya devam ettim. Şuanda dedigi mgibi günde 13-17$ arası geliyor. Yaklasık olarak 32-40 günde 400$ civarı hesabıma yatıyor. Bundan sonra referans satın almıyorum bu para yeterli. Çünkü upgradlerin fiyatıda cok artıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

stormeagle said:

throine said:

hayrıma her gün 1tl veririm ben sana 10 kat fazla kazanırsın. ben de kazanırım sevap.

çok monopoly oynamışsınız.

Ciddiyim olm bak gel istersen ay sonunda karşılaştıralım günlük 1 tl vericem. Ayda 30tl eder. Verdiğim her kuruş bana x100 sevap olarak geri dönüyormuş. Nasıl "Google is GOD" ise bunu da bir nevi AdSense olarak düşün.
Sosyal ağlarda paylaş

tunca said:

e abi madem öyle bir faiz geçiyo eline koy en baştan 300-400 doları yatır parayı referansa işçiye. sen 40 dolarla aldığım işçi ve referansla ayda 400 kazanıyorum diyosun bu hesapla çok daha fazla kazanırsın o zaman. olmaz öle şey

abi gel anlasalim senne
ben sana 500 dolar veriyim
senet yapalim
sen bu parayi bana 3 ay sonra 1000 dolar olarak ode
nasil olsa senin hesabinla 500 dolarla girsek bu ise 3 ayda
15000 dolar felan yapman lazim
ayrica onuda gectim

referral alabiliyorsun madem
neden gunde 100 lirada durdun ki
sonucta exponential bi artis var
yane gunde 100 lira kazanicak durumda 3 ay urassan gunde 10000 lira kazanman lazim
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

tunca said:

e abi madem öyle bir faiz geçiyo eline koy en baştan 300-400 doları yatır parayı referansa işçiye. sen 40 dolarla aldığım işçi ve referansla ayda 400 kazanıyorum diyosun bu hesapla çok daha fazla kazanırsın o zaman. olmaz öle şey

abi gel anlasalim senne
ben sana 500 dolar veriyim
senet yapalim
sen bu parayi bana 3 ay sonra 1000 dolar olarak ode
nasil olsa senin hesabinla 500 dolarla girsek bu ise 3 ayda
15000 dolar felan yapman lazim
ayrica onuda gectim

referral alabiliyorsun madem
neden gunde 100 lirada durdun ki
sonucta exponential bi artis var
yane gunde 100 lira kazanicak durumda 3 ay urassan gunde 10000 lira kazanman lazim

Sisteminde istediğin kadar para olsun, referalla kademeleri almak için belirli sayıda tıklama yapman gerek. Bastım parayı aldım referansı diye bir mantık yok. Sistemde herşey düşünülmüş merak etmeyin.

Ayrıca lafım size değil ama burası tut bölümü, burada da paylaşmak istedim. Yasak ise konu kaldırılır. Kimseye buna zorla inandırmak gibi bir çabam yok sitenin kurucusu falanda değilim. Nedir bu agrasiflik böyle bir durumu çamurlama çabası anlam veremiyorum. İnanmıyorsan fikrini kendine saklarsın olur biter. Veya adabıyla paylaşırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Yoyoyoyo bebegim iste yanildigin sey orda.
Burda kimse sana saygi gostermek zorunda degil dostum. Sen gelip burda Galata koprusunu satin aldim her gecen arabadan 3 lira alicam dersen elbette gotumuzle sana glme hakkimiz var dostum.

Sen karistirmissin sanirim ortamlari. Public bi foruma yazdigin hereyle herkes dalga gecebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

Yoyoyoyo bebegim iste yanildigin sey orda.
Burda kimse sana saygi gostermek zorunda degil dostum. Sen gelip burda Galata koprusunu satin aldim her gecen arabadan 3 lira alicam dersen elbette gotumuzle sana glme hakkimiz var dostum.

Sen karistirmissin sanirim ortamlari. Public bi foruma yazdigin hereyle herkes dalga gecebilir.

Peki bebeğim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...