Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paypal Hesabı ile Günde 100TL Kazanmak

stormeagle

Öne çıkan mesajlar

Merhaba Arkadaşlar

Öncelikle internette para kazanmanın pek mümkün olmadığını düşünen ve bu işe daha sonradan girip söylediğim lafları yiyip güzel para kazandığımı söyleyebilirim.

Burada anlatacağım teknik ile biraz sabır ile garantili ve yasal para kazanma yöntemini göstereceğim.

Öncelikle bir PayPal veya AlertPay hesabı edinin. Bu size kesintisiz para gönderilmesini sağlayacak. ( Şimdilik kredi kartı tanımlamayabilirsiniz. )
https://www.paypal.com/tr

Öncelikle OnBux sitesinin kayıt sayfasına gidiyoruz. Aşağıdaki linke tıklayarak kayıt sayfasına gidin.
Aşağıdaki linke tıklayarak gittiğinizde benim referal olduğumu siteye bildiriyorsunuz. Sizlere bunun önemini açıklayacağım.

http://www.onbux.com/?rh=bdbf1c2ed46d51c37189073c5b24d4da ( Referans Linkimden Üye olursanız sevinirim. Kaybedeceğiniz hiçbir şey yok. Sonuçta emek veriyoruz. )

Aşağıdaki gibi bir ekran çıkacaktır.

Daha sonra tepeden Register tuşuna basıyoruz

Username: Buraya dilediginiz kullanıcı adını yazınız

Password: Şifreniz

Confirm password: Şifreniz

PIN: Extra güvenlik nedeni ile bir PIN belirlemeniz gerekmekte

Primary Email: Size Onbux'ın ulaşacağı mail adresiniz

AlertPay / PayPal Email: paypal'e hangi email ile kayıt olduysanız onu yazın

Referrer: Burada karmaşık rakkam ve numaralar yazıyor olması lazım. Bu kısmı ellemeyin.

Birth Year: Doğum tarihiniz

Verification Code: alttaki 3 haneli harfler

Bu adımdan sonra bize gelen emaildaki kodu yazarak hesabımıza giriyoruz.

Tepede View Ads'e tıklayarak reklam bakma yerine geliyoruz. Burada günlük 4 adet reklam vardır. Birtanesinin üzerine tıklayınca şu sayfa açılır.

Şimdi gelelim ne kadar kazanacağımıza:

Her reklama tıkladığınızda 0.01$ kazanıyorsunuz

Her gün 4 reklama tıklama hakkınız var buda her gün 0.04$ yapar.

Sistemin güzelliği en üstte size bahsettiğim referans linki. Şimdi eğer siz linkimden üye olduysanız siz 0.01$ kazanırken bana da 0.005$ kazandırıyorsunuz. Yani ikimiz de kazanıyoruz. Fakat önemli kısım; benim tüm referanslarımının gelirinin %3ünüde siz kazanıyorsunuz. Yani oldukça faydalı. (Buradan kayıt olunuz http://www.onbux.com/?rh=bdbf1c2ed46d51c37189073c5b24d4da)

Siz de insanları buraya üye yaparak kendinizi referal gösterin aynı şekilde siz de kazanın.

Fakat günde 100TL kazanmanın yolu şu şekilde olacak.

Her gün 0.04$ kazanıyorsunuz. İlk başta biraz zor olacak fakat 0.75$ a geldiğinizde yani yaklaşık 2-3 hafta sonra 0.75$'ınız ile kendinize işçi tutabiliyorsunuz.

0.75$ ile 3 işçi alabiliyorsunuz. Yani 3. haftadan sonra günde:
0.04 + 0.005 * 3 (işçi) * 4 (reklam) : 0.1$ kazanıyor olacaksınız.

1 aylık sürede sadece 10 kişiyi size referal olarak kaydettirirseniz ve sizin de aldığınız işçiler ile günde
0.35$ kazanıyor olacaksınız.

1 aylık süre sonunda her 2 günde 3 işçi alabilecek paranız oluyor, ve her gün daha fazla kazanıyorsunuz.

Yaklaşık 2-3 ay paranızı sadece işçilere yatırmanız gerekiyor.

2000 işçiye ulaştığınızda (Günde yaklaşık 100TL-120TL) kazanıyor olacaksınız.

Bundan sonra işçi almanıza da gerek yok. Sadece arkanıza yaslanıp her gün para çekeceksiniz.

Yöntem biraz emek (2-3 aylık bir süre) gerektiriyor. Fakat burada zaman kaybedene kadar çalışmaya başlasanız kendinizi mutlu edersiniz.

Sonuçta günde 100TL'yi kimse size emeksiz kazandıracak değil.

Eğer yazıyı beğendiyseniz ve kayıt olacak iseniz lütfen referans linkimden kayıt olunuz.

http://www.onbux.com/?rh=bdbf1c2ed46d51c37189073c5b24d4da

İyi çalışmalar.

Not: PayPal'a sorunsuz yatırıyorlar, AlertPay'i denemedim o yüzden yazmadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Konu trollemeyi ne kadar çok seven var.

Buyrun ss;
http://img233.imageshack.us/i/freeso.jpg/

Bu gelir 40 günlük çalışma sonrasında gelmiştir. Yaklasık 3 aydır bu siteye üyeyim. Ben ilk başta üye olurken birisinin referansı ile üye olmamıstım. Hata yaptım. Şimdiye günlük kazancım çok fazla olacaktı. Referans ile üye olunca o kişinin toplam referansı üzerindende gelir elde ediyorsunuz. Ayrıca param 10$ olduğu gibi hep çekmiştim, referans satın almamıstım kendime.

Birde şunu düşün; her gün hepimiz saatlerce net başındayız. Bu işlemi 24 saatde bir yapman 50 saniye sürüyor. (Sadece referans bulman kasabilir) Ne kaybedebilirsin ki ?
Sosyal ağlarda paylaş

nomsaR said:

dostum günlük 10.8 usd yapıyor. teyzem mendil satarak 2 katını kazanıyor günde.

Benim üzerimden kayıt olduğunuz için; benim tüm referans üyelerimden size para geldiğini hesaba katmıyorsunuz. + Siteye girdiğinizde 80$a gelince upgrade advise yapıyorsunuz. Günde 4 reklam oluyor size 20 reklam + her tıklama geliri $0.40'a dönüşüyor(ki ben ilk başta yapmamıştım şimdi çok pişmanım)

Ki atıyorum hadi günde 10$ olsun, ayda 300$ yapar. Sırtında taşmı taşıdın ? Sokakta mendilmi sattın. Günde 45 saniyeni ayırdın dimi..
Sosyal ağlarda paylaş

Pipet said:

bir nevi titan diyosun ?

Aynen öle, titanın yasallanmış hali gibi. Ayrıca benim çok büyük bir hatam oldu. Normalde bu siteye 4 aydır üyeyim ve sitedeki reklamlara hiç upgrade satın almamıstım. Fakat 2. ayıma geldiğimde kendi kendime bir referans oluşturup kayıt ettirmiştim çakallık yapıcaktım göya. Sistem direk tespit ederek uzaklaştırdı. Sizin IP'nonuza göre değil, ISP adresinize göre tespit ediyor dikkat edin. Şimdi 0 dan başladım.

Bu iş biraz sabır istiyor, sayfayı yer imlerine kaydedin her gün 4 reklama tıklayın. 1-2 ay sabredin ve sadece işci alın. Yakın dostlarınıza söyleyin üye olsunlar. 2 ayın sonunda sizin reklama tıklama gibi birşeyiniz söz konusu olmuyor. Satın aldığınız referansların geliri günlük 30-40$'ı buluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...