Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hayatın karşıma çıkardığı küçük süprizler...

LucifeL

Öne çıkan mesajlar

Yaklaşık 5 gün önce bir bayan ile gönül ilişkisine başladık ve bayağı süpriz oldu.

Bu bayan ortak çalıştığımız bir turizm acentasının,sahibinin kız kardeşi aynı zamanda.İşin enteresan tarafı;3 kez telefonda konuştuk ve çıkmaya başladığımız gün daha 2.kez görüyor olmam dı kendisini.

Benden 3 yaş büyük,ama çok tatlı bir gülümseme ve mükemmel bir ses tonu var.Sesi ve gülüşü beni benden alan şey oldu.Çıkmaya başladığımız gün onların ofisine gittim,yaklaşık 2 saatlik muhabbetten sonra dışarı çıkardım ve kahve içmeye gittik.İşte herşey orada başladı.

Benim anlamadığım 2.5 sene kimse ile gönül ilişkisi kurmak istemeyen ben,neden böyle bir şey yaptım acaba?Ayrıca o da neden bu kadar kısa süre zarfında bana evet dedi?Ne buldu acaba bende?

Bunları ona sordum 1-2 kez pek de net bir cevap alamadım,söylemesem olmaz mı,bana zaman ver gibi gerekçeler sundu.

Bu sorularımın cevaplarını ondan nasıl alabilirim ve sizin düşünceleriniz neler,bunları öğrenmek isterim açıkcası.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir bayan ile gönül ilişkisine başlamak? Abi sen hangi senede yaşıyorsun gerçekten?

Ayrıca zamanın gelmiş hakkaten. 2.5 sene kimseyle bir şey yaşamak istemedin diye hayatını tek başına geçireceksin diye bir şart yok ya. Bir de 5 gündür beraber olduğun kıza "NEDEN BEN?" diye sorulur mu? Beş gün lan. Bırak tadını çıkar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...