Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

God did not create the universe

Laorx

Öne çıkan mesajlar

abvblizzard said:

Suark said:

e diimi abi şimdi,

geçende şey diyordu,
" geçmişe gitmek imkansız, çünkü paradoks yaratabilirsiniz ( sıradan örnekler vs )".
malumun ilamından başka bişey değil bunlar ya hu.

şimdi tabi kitabı okumak lazım fakat ben karşıt görüşü direten bi adam olsam sorabilirim mesela, gravity yi ne yarattı veya sadece bizim evrene ait olmadığını ne biliyoz gibi süper yüzeysel sorular yöneltebilirim.

adam süper bi teori öne sürmemiş ki.bişide dememiş yani =)
aboo 4 nilep gucunde bir post

AHAHAHHHAHAAAHA
Sosyal ağlarda paylaş

abvblizzard said:

Suark said:

e diimi abi şimdi,

geçende şey diyordu,
" geçmişe gitmek imkansız, çünkü paradoks yaratabilirsiniz ( sıradan örnekler vs )".

şimdi tabi kitabı okumak lazım fakat ben karşıt görüşü direten bi adam olsam sorabilirim mesela, gravity yi ne yarattı veya sadece bizim evrene ait olmadığını ne biliyoz gibi süper yüzeysel sorular yöneltebilirim.

çemberi daralttılarla birlikte paticiğin en iyi postu
Sosyal ağlarda paylaş

abvblizzard said:

Suark said:

e diimi abi şimdi,

geçende şey diyordu,

Hah işte böyle varoldu evren.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

Suark said:

yoksa adamın genel olarak söylediği şeyler, senin benim gece yatarken düşünebileceğimiz şeyler.

hayır adam sen ben anlayalım diye onu öyle basit anlatıyor.

ühü :/

ama araya sıkıştırmalı bişiler. Yoksa olmaz, yoksa harun yahya veya 10 nilep gücünde ben çıkar yüzeysel yaklaşıp çürütürüm adamı :D
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

Ardeth said:

Suark said:

yoksa adamın genel olarak söylediği şeyler, senin benim gece yatarken düşünebileceğimiz şeyler.

hayır adam sen ben anlayalım diye onu öyle basit anlatıyor.

ühü :/

ama araya sıkıştırmalı bişiler. Yoksa olmaz, yoksa harun yahya veya 10 nilep gücünde ben çıkar yüzeysel yaklaşıp çürütürüm adamı :D

sikistiriyo zaten
univese i nutshell oku
muhendisim 3/4 unu namadim kitabin
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

kabul etmek lazim ki hawking son zamanlarda biraz utopik bilim kurgumsu seyler ustune konusuyor. Iste uzaylilarla temas kurmayalim sonumuz olur, vs gibi seyler soyluyor

ama bizlere soylemeden yine integral fln aliyordur o. O yuzden aman abi basit seyler soyluyor demek yanlis olur.

senko said:
ama bizlere soylemeden yine integral fln aliyordur o. O yuzden aman abi basit seyler soyluyor demek yanlis olur.

senko said:
integral fln aliyordur o. O yuzden

senko said:
o. O
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

ben karşıt görüşü direten bi adam olsam sorabilirim mesela, gravity yi ne yarattı veya sadece bizim evrene ait olmadığını ne biliyoz

söylendi mi bakmadım da, adam "tanrı yok çünkü yerçekimi var" dememiş ki,
"sırf yerçekiminin varlığı bile otomatik olarak evreni oluşturabilir, özel olarak tanrı'nın uğraşmasına gerek yok". demiş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...