Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uzakdoğu mutfağı için...

Cassiline

Öne çıkan mesajlar

goldbären said:

BALON:

ulan kendimi kimseye sevdiremiyorum

bari bu benim seçimimmiş gibi gösterip herkese sataşayım hesabı

ahaha feci saçmalamışın yalnız.Eski üyeliğin var mıydı yoksa yeni yetmelerden misin bilmiyorum ama en az 4 sene oldu sanırım buraya uğrayalı, sevenim de belli sevmeyenim de, özel bir çaba göstermiyorum. 3-5 kişi değil burası, genişlet biraz vizyonunu.
Sosyal ağlarda paylaş

balon said:

goldbären said:

BALON:

ahaha feci saçmalamışın yalnız.Eski üyeliğin var mıydı yoksa yeni yetmelerden misin bilmiyorum ama en az 4 sene oldu sanırım buraya uğrayalı, sevenim de belli sevmeyenim de, özel bir çaba göstermiyorum. 3-5 kişi değil burası, genişlet biraz vizyonunu.

kaç senedir takılıyo hesabı yapıyosak ultima zamanlarının adamıyım lan ben. sen yokken biz paticik logolu tişört satıyoduk

NABERRR
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

balon said:

goldbären said:

BALON:

kaç senedir takılıyo hesabı yapıyosak ultima zamanlarının adamıyım lan ben. sen yokken biz paticik logolu tişört satıyoduk

NABERRR

tamam bununla hayatın boyunca mutlu ol ve uza you no lifer
Sosyal ağlarda paylaş

balon said:

goldbären said:

BALON:

Adama çıkışmışsın da, bayağı güzel tutturmuş aslında.

Eskiden de muhabbetinden haz aldığım bir adam değildin ama en azından böylesine sevimsiz de değildin. Muhabbet etmeye çalışır, olmayınca sağa sola sataşmak yerine susmayı bilirdin. Antep'ten İstanbul'a gelince şakirt rüzgarlarına iyiden iyiye kapılıp ilgi manyağı dinci troll melezi olmuşsun, onca sene içinde biriken ezikliğin acısını çıkartıyorsun aklınca.

Hadi Kirazcığım, hadi canım, kirlettin yeterince konuyu.
Sosyal ağlarda paylaş

Daesu said:

ne yapicagini söyleseydi malzemeleri bir görseydin
ekstrem bi malzeme cıkmasaydı karşına son anda.
yapicagini şeyin malzemeleri %90 evinde alt bakkalda bile olabilir.
illa süpriz yapicam diyosa meh.

onun harici fistan's MMM gogo

Sürpriz yapmaktan ziyade, herif tam da bilmiyor ne yapacağını. "Malzemeleri göreyim, karar veririm" tadında takılıyor, o zaman da zor oluyor işte uygun yer bulmak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...