Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Daoc ve bağlantı ile ilgili bir soru?

arian

Öne çıkan mesajlar

Merhaba;
Bende Daoc'a başlamayı düşünüyordum.Ama Modem 56k dial olunca dedim ki böyle bir oyun hayatta kıpırdıyamam.Bilgisayarımın durumu Amd 2.0 işlemci,256mb ram (ddr),64mb geforce 4 ekran kartı,... fakat sonra bazı yerlerden duydum ve artık yeni MMORPG oyunlarının bağlantı ile ilgili sorunlaru olmuyormuş bu doğru mu acaba?Yane kısaca 56k modem ile US serverlarına lagsız ve lostsuz bir şekilde oynayabilir miyim?

Not:Bide artık türkiyede MMORPG oyunlarını getiren bir site var adresini vereyim (reklam gibi olucak ama) www.avaturk.com .İlginiz için şimdiden teşekkürler...[hline]Gilthoniel A Elbereth!
A Elbereth Glithoniel
o menel palan-diriel
le nallon si di'nguruthos!
A tiro nin,Fanuilos!
Arian Elwing

Sosyal ağlarda paylaş

avaturk.com'u bilmeyenin kaldığını sanmıyorum paticik bünyesinde zaten :) Benim bi çok arkadaşım EU serverlarında dial-up bağlantı ile oynuyolar ve gayet memnunlar. hatta bazı zamanlarda cabledan bile iyi oldugnu sölüyolar[hline] DAoC: Seyid Battal @ Exc|Alb (inactive)
UO: Ivan Valiant @ OSI|Atl (inactive)
CS,TF,HLDM: =LeadeR=
Sosyal ağlarda paylaş

dial ii dioalrda en az 3-4 sn gecikme oluo bunun anlamadida örnein savaş ortamindasin adama saldiriyosun adam kaçiyo ayni hizdasiniz ama ona vuramiyosun o kaçarken weyahut sen kaçiyosun arkandaki adamda seni ayni hizla takip edip vurmaya çalisiyo ve vuruo :( ayrica daoc oynucaksan cable almani tafsiye ederim 56k ile oyniycana hiç oynama bence ayrica tel parasini hiç katmiyrum bu kadar şeyin içine[hline]Aluvian ençantiris Hibby/Prydwen[sold]
Rhaea Rencir Hibby/Prydwen[sold]
Aluvian VVarden Hib/exc [sold]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
rvr dışında hiçbir kötülüğü yok gerçi kablodada aynı şekilde oluyorsun.Kötü dediysemde berbat değil sadece 1 2sn sonra yapıyor uygulamak istediğin şeyleri.[hline]You Create The Worlds
We Destroy Them.....
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

bir aylik 12 euro.... kabloda gece gec saate ve sabah erken hic bir sorun olmuyor. birde lag i kaldiracak char acarsan...
scout gibi :)))[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
Lalunya OneShot lvl50 scout (semi-retired)
Excuse Me lvl32 infiltrator - Grandmaster Tailor
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...