Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

köpekcik maliyeti

Valeron

Öne çıkan mesajlar

1500 liraya golden almak büyük salaklık olur.

ben sana bedava veririm istiosan bir sürü golden ayvrusu var arkadaşımda daha 2 haftalıklar biraz beklersen

huskyler falan 300-400 euroya alınabiliyorken 1500 liralık golden kraliyet ailesinden falan geliyordur herhalde
Sosyal ağlarda paylaş

anadolu yakasında yüksek fiyat .eken iki yerden birine gitmişsin ehe

diğer yer de bağdat caddesindeki hayvan dükkanı :)

yukarıda birisi anne altından yavru verebilecğeini yazmış bence onun peşinden git hem bütün yavrular orada olacğaından hangisinden olumlu enerji alıyorsan onu eve ghötürme şansın olur ki ilk sayfayı okudupğumda hayvan üretim çiftliğinden gidip almanı tavsiye decektim..

keza hayvan dükkanlarında ellerinde ne varsa onu vermek siterler ama bir den fazla yavrunun olduğu bişr yere gidersen enerjinin de uyumlu oldduğu yavruyu seçme şlansın olur

palladiuma yakın oturuyorsun diye tahmin ediyorum o yüzden yakın bir veteriner olarak soyak veterinerliği tavsiye ederim ayhan bey iyi bir veteriner hekimdir haftada bir radyo d de program da ysağıyordu

bizim 2 köpeğimiz de onun bakımında
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi bu 1500 tl o zaman çokmuş ya,red abi biraz beklersen dediğin heralde bi 1-2 ay kadar beklememiz gerekir ki durum o noktaya geldiğinde seni ararım kesinlikle,çok teşekkür ederim.

onun yanında bildiğiniz başka pet shop neresi var güvenilir ?

veteriner içinde babacum soyaktakine saldırı var :d
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.tuzlaninkopekleri.net/v2/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=1

Harbi Golden Retrieverları var bırak 1500 lira cok ben malesef 300 lira verip aldım (safkan) keşke barınaktan alsaydım... eğitme derdin olmaz bebekken ki şımarıklığı haşarılığıyla ugraşmazsın çok akıllı uslu hayvandır zaten 1 yaşına geldiğinde goldenlar bi bak derim en azından sitesine

aşı vs için haydarpaşa veterinerlik fakultesine gidebilirsin baya ucuz aşılar 20 lira flan

mama olarak ben 12 kiloluga 120 lira veriyorum kuzu etli kaliteli
yada torbası patlamış olan über pahalı mamaları daha ucuza açık olarak kilo ile satıyolar güvenilir bi yerden alabilirsin

son tavsiyemde sürekli mama değiştirme bizimki ne zaman maması değişse ishal oluyo...
Sosyal ağlarda paylaş

Valeron said:

şimdi bu 1500 tl o zaman çokmuş ya,red abi biraz beklersen dediğin heralde bi 1-2 ay kadar beklememiz gerekir ki durum o noktaya geldiğinde seni ararım kesinlikle,çok teşekkür ederim.

onun yanında bildiğiniz başka pet shop neresi var güvenilir ?

veteriner içinde babacum soyaktakine saldırı var :d

12 yavrudan 4ü şimdiden rezervasyon yapıldı.cabuk olman lzm ahha
Sosyal ağlarda paylaş

GenjuroXXX said:

http://www.tuzlaninkopekleri.net/v2/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=1

Aaabi gözlerim doldu çok fena. Offf durumum olsa, bahçeli bir ev falan... Önümüzdeki hafta sonunda bir gün arayıp ziyaret edeceğim. Elimden geldiği kadar da birşeyler bırakırım herhalde... :(
Sosyal ağlarda paylaş

Abi petshoplardan alma, internette gırla ilan var anne altından golden satışı diye.

1500 lira çok hakkaten çok yazık günah.

Ayrıca yavru köpeğin maliyeti malesef mama ve ıvır zıvırla bitmiyor. Bu tuvaletini yapacak, dişleri kaşınacak eşya parçalayacak. Gerçi golden alıcam diyorsun eğitirsin de, ek masraflar çıkacak hazırlıklı ol :)
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız bella'nın veterineri gerçekten çok iyi.
Saolsun tavsiye ettikten sonra hep Serkan beye gittik her zaman yardımcı oldu her konuda ekonomik olarak da fazlasıyla düşünceli bi adam. Gerçi sanırım kedimizi barınaktan aldığımızı öğrenince daha da sempatik yaklaştı bize karşı =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...