Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Simdi ben bugun oynamaya baslıcam ama ne acıyım?

Durlag

Öne çıkan mesajlar

Actım ya Adventurer oynuyorum deli gibi :) lvl 25 yaptım bi gecede :)

Kimler nerde ben rubi-ka 1 deyim bulusaim bi ara ..

Xqex benim nick[hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
:rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Durlag, 11 May 2003 19:38 tarihinde demiş ki:
Nasil ya ben gecicem boyle giderse de sunu sorıyım ben lvl 25 ten sonra nerede kasıcas?[hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...

25 ten sonra Greater Tir Country de ToTW (Temple of Three Winds) diye bi dungeon var... orda sürekli team bulabilirsin ve çok iyi unique item ve silah var... (Dovve haritasında Temple diye gorunur)

Ama herzaman en hızlı lvl alma yöntemi iyi bi team le (doc olmali elbette) yüksek ql team missiondır...

Ayrıca merak etme ilk baslarda lvl almak cok kolaydir da lvl yukseldikce zorlasicak merak etme :) [hline]Blackicer Clan MA-Iceforcer Clan Enforcer-Lilluu Clan Fixer

I'm not a man of too many faces...
The mask I wear is one...

[Bu mesaj Blackice tarafından 12 May 2003 17:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu arada soylemeyi unuttum
Atrox - Adventurer ii mi ? ben basladım kasmaya ama yol yakınken dönerim direk ne olacakki?

Bide soldieri merak ediyorum nasil elemanlar ?[hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...
Sosyal ağlarda paylaş

uzun omurlu bır char dusunuorsan atrox secebılırsın
ama nanopool konusunda sıkıntı cekıcegını unutma ayrıca senın levelınde dıer breedlerın cast edebıldıklerı nanoları senın cast etmen zor olucaktır
soldiera gelince zevklidir ama onda da atrox acarsan basta ciddi sorunlar yasiorsun cunku hem intelligencein koyu mavi hemde nanoskillerinin hepsi koyu mavi soldier olman dolayisiyla
ozellikle sormak istedigin birsey varsa onu da yaz cevap veririm
atrox adventurer iyidir bu arada, tanidigim var gayet memnun ama heallerken nanopool konusunda sikinti cekebilirsin[hline]Rookie Fidel 'Citir' Clyburn - Clan Soldier
Fidel 'Ikae' Clyburn - Clan Enforcer
Sosyal ağlarda paylaş

ne olacagını bilmem de ne olmayacagını soyleyebilirim
kesinlikle engineer olma

tüm mmorpglerde tamer engineer oyun tarzı benimsemiş ben bile bıraktım, kesinlikle engineer olma derim ben. sinir krizleri gecirebilirsin.

özellkle robotları kaybetme olayı hala devam ediyorsa kesinlikle engineer olmaaa :)[hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm pathleri baya düzelttilerde Dis le beraber en son hunt a gittiğimizde enteresan küfürler ediyordu pet ine.

Path olayları son missionlarda ne oldu onu bir bilene sormak lazım ama ben pek şikayet edene rastlamadım son zamanlarda.

Engineer olayında bana soğuk gelen taraf biraz farklı ben genel olarak pet sahibi olma meselesine karşıyım sen otur oturduğun yerde gitsin pet gelsin pet peeh...[hline]---------------------------------------------
RK1
"Onzac" The Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...