Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Linux'te Ağlar

Peka

Öne çıkan mesajlar

Eh vakti zamanında yazdığım dökümanlar var, o CD yi bulduğum an mailine göndereceğim.. Tabii bir de mail yazınız :)

Bu arada dökümanların %90'ı direk olarak Slackware Linux ile alakalı, söylemedi deme.. Sonra gelip "Aha burdan 2 tıkladım, bunu tanıdı, ne gerek var oturup bu dosyanın busunu editlemeye.." falan gibi şeyler deme :)

Aklıma geldi de, eğer kendin için kullanacaksan bence soru sorup-cevap alma veya yönlendirme yöntemi daha uygun kaçacaktır.. Zira bu konu hakkında yazılmış internette onlarca döküman mevcut..
[hline]
-ee

[Bu mesaj ShARkY tarafından 13 May 2003 21:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ShARkY, 13 May 2003 21:19 tarihinde demiş ki:
Eh vakti zamanında yazdığım dökümanlar var, o CD yi bulduğum an mailine göndereceğim.. Tabii bir de mail yazınız :)

Bu arada dökümanların %90'ı direk olarak Slackware Linux ile alakalı, söylemedi deme.. Sonra gelip "Aha burdan 2 tıkladım, bunu tanıdı, ne gerek var oturup bu dosyanın busunu editlemeye.." falan gibi şeyler deme :)

Aklıma geldi de, eğer kendin için kullanacaksan bence soru sorup-cevap alma veya yönlendirme yöntemi daha uygun kaçacaktır.. Zira bu konu hakkında yazılmış internette onlarca döküman mevcut..
[hline]
-ee

[Bu mesaj ShARkY tarafından 13 May 2003 21:20 tarihinde değiştirilmiştir]

ehe nese kasma sen cd yi arıyıcam die saol yinede
ben buldum www.okoca.cjb.net diyin bi yerden şimdi
Ağlar dersi ödevi olarak verilicek bu oturup kendim yazmaya kasamadım kitaptan , direk burdakileri editleyip büdütleyip götürücem[hline]eeh eytere be!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...