Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

donarak ölmek üzereyiz birazdan

gecko

Öne çıkan mesajlar

millet hayvan gibi ufolara abanıyo
sigortalar atıyor
artık bi derece sigorta atıyor açıyorum tak anında gidiyor
elimle tutuyorum atmasın diye elim gidiyor
beleş değilmi patlayana kadar kullan diyen zihniyetin kafasını ben patlatmak istiyorum, kaldırmıyor işte bina 10 kişinin aynı anda ufoları saatlerce çalıştırmasını...

otelcilik zor iş. :/
Sosyal ağlarda paylaş

gecko said:

sigortalar atıyor
beleş değilmi patlayana kadar kullan diyen zihniyetin kafasını ben patlatmak istiyorum, kaldırmıyor işte bina 10 kişinin aynı anda ufoları saatlerce çalıştırmasını...

insanlar ısınmasın mı istiyorsun arkadaş.
"beleş" maksatlı kullandıklarını sanmıyorum. ha çok istiyorsan gidip uyarırsın onları, uzaktan atar yapmazsın.

otellerde klima veya radyatör olmaz mı? eğer yoksa bi de 10 tane ufoyu kaldırabilecek elektrik sistemi de yoksa, o zaman o otelin suçu, müşterilerin değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

gecko said:

sigortalar atıyor

insanlar ısınmasın mı istiyorsun arkadaş.
"beleş" maksatlı kullandıklarını sanmıyorum. ha çok istiyorsan gidip uyarırsın onları, uzaktan atar yapmazsın.

otellerde klima veya radyatör olmaz mı? eğer yoksa bi de 10 tane ufoyu kaldırabilecek elektrik sistemi de yoksa, o zaman o otelin suçu, müşterilerin değil.

yok hepsi ısınsınlar da
durum şu
beleş maksatlı nasıl kullanıyorlar
adam ufoyu açıyor akşam yatıyor
hadi eyvallah üşüyor tamam
sonra sabah otobüse binip istanbula dönecek
o ufo kapanmıyor, o adam istanbuldan dönene yada oda temizlenene kadar açık kalıyor
bunu yapan 1 kişi değil yani, hemen gidip check-out yapıldıktan sonra kat hizmetlerinden yada resepsiyondan birisi odayı kontrol etmezse yangın bile çıkabiliyor bu davranış yüzünden

elektrik sistemi var ama, hem ufo hem şohben çok fena attıyor sigortaları, sonra ver yansın neden elektrik kesildi resepsiyona telefonlar, 1 kişinin sorumsuzluğu herkesi etkiliyor.

wikileaksin kurucusu julian gibi işin sonunda beyaz saçlı kalmak var hani, kış bitse de bitse şu elektrik derdi ya :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...