Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kurtlar Vadisi Başlıyor!!!

fede

Öne çıkan mesajlar

Her rengi boyadıydık bir fıstıki yeşi kaldıydı, onu da boyadık: Mafya Dizisi yaptık. Hemde 1 sezon boyunca listelerin en tepesine taşıdık. Ne diyim sonumuz hayır olsun.[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

1) Sırıtma lan şaftı kaymış Merzifon eşeği gibi!..
2) Burası mapus damı, ananınız damı değil...
3) Tamam lan, dişimizi de sıkarız, çişimizi de sıkarız!..
4) Ölen var mı?
5) 12 yaşındaydın, tertemiz, pırıl pırıl bir çocuktun, ıslahevine yeni girmiştin...
6) Necmiii, babayı alma da!..
7) Torunlarım evde kızlarım dışarıda, bu ne biçim dünya Orhaaannn!..
8) Sevdim seni, sende de psikopatlık var, kanım ısındı sana...
9) Ulan şerefsiz, haysiyetsiz, dalaksız, ciğersiz, onunki bununki!..
10) Ben gaz maskesiyle gül koklamam yeğenim!..

yaw bu lafları başka hangi dizide bulacaksınız[signature][hline]Lil'Alur for Shar
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten sizler gibi insanlar değil delikanlı takılanlar
genellikle çoğu zaman ezilmiş ve birtakım arayış içinde olan tipler bu diziyi izleyip delikanlı olalım biz en kral meslek o diyip nara atmaya başlıyorlar.

çoğunlukla devlet okullarında bu tür dizilerin yayımlanmasının ertesi günü disiplin olaylarında belirgin bi artış olduğunu biliyormusunuz?[signature][hline] V ò d à n | ICQ
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vodan, 27 Ağustos 2004 02:03 tarihinde demiş ki:
Zaten sizler gibi insanlar değil delikanlı takılanlar
genellikle çoğu zaman ezilmiş ve birtakım arayış içinde olan tipler bu diziyi izleyip delikanlı olalım biz en kral meslek o diyip nara atmaya başlıyorlar.

çoğunlukla devlet okullarında bu tür dizilerin yayımlanmasının ertesi günü disiplin olaylarında belirgin bi artış olduğunu biliyormusunuz?

valla bizimki özel okul ama ertesi gün millet ellerinde tesbihle gelio deliriyorum ya , ne akla mantıktır bu ya?[signature][hline] In every j0b there is a no!

- Counterfeit -
Sosyal ağlarda paylaş

• 17 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...