Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nerden getirebilirim

tunca

Öne çıkan mesajlar

tamam tesekkur ederim
shimdi ben gameloadedtan getirtecem
Dark Age of Camelot: Shrouded Isle Expansion Pack (online gaming only) bi bu var bu sadece expansion aladigim kadariyla
Dark Age of Camelot: Shrouded Isle Double Pack (on line gaming only) bide bu var buda hem expansion hem orjinal yani iinicisini getirtmem gerekiyor dimi[hline]"Fevaxium"
Vern "Krakilin" Clemente
Sosyal ağlarda paylaş

simdi oraya serch tarafina Dark Age of CAmelot yazicaksin karsina cikan listede video games diye bi sey var orada (gırç gırç pff ff ..sigara yaktım) Daoc $ Shrouded Isles diye bi secenek var ....Sanırım 26.99 olması lazım ..ona tıkla add shopping basket diye bi opsion olması lazım ...Addladiktan sonra ok fln gibi birsey olması lazım adresi yazarken adres satırlarına tüm adresini turkiye/ankara fln gibi bitirerek yazıcaksın...En asagıya ülke kısmına da Germany yazıcaksın...
Posta sana gelmeden once Almanya ya gidecek ordan sana gelicek biz öyle istedik geldi 1 yıl once :))[hline]Durlag LeftField...
Too much seasoned HERO
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
:rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

Ha simdi olay farklı herkesin bi kısmı EU da bi kısmı US da oynuyor...US dakiler tek bir realmde EU dakilerin cogu ALB de gerisi HİB/MİD seklinde ...bi karar ver eger EU da oynayacaksan amazon.co.uk den giriceksin[hline]Durlag LeftField...
Too much seasoned HERO
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ben EU dayim gayet zevkli ...US serverini bilmioyurum lag durumunu fln tek bildiim bizden daha öndeler (patchler bakımından) LAg nasil o nasil bilmiyorum sanirim biradan görüp baslarlar yazmaya ...[hline]Ariakan lvl38 & (Still Progress Merc)
ALB/EXCAL
Sosyal ağlarda paylaş

Abi nasil olmuyo anlayamadım ...
Kendini kaydedip....Adresini giricen ..Kayıtta.. ondan sonra
dark age of camelot diye arattrııp sı lı olanı secicen ekranın sag tarafında add to basket diye bi secenek var ona tıkla ondan sonra sana postalama adresi sorucak oraya tam adresini yazıcaksin yollatıcaksın ..:)[hline]Ariakan lvl38 & (Still Progress Merc)
ALB/EXCAL
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...