Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tears will flow! - aka Cataclysm Heroic QQ başlığı

scorch

Öne çıkan mesajlar

Deneyip gör bence yeni 85 olduğunda grubundakiler düzgün oynadığı sürece hiçbir sorun yaşamazsın lakin ahmakça oynayıp wotlkdeki gibi senin onları yaptıkları hatalardan kurtarmaya çalışmanı beklerlerse o zaman bu pek iyi neticelenmeyebilir.

Ben trinket dışında herşeyi quest itemlarıyla yenilemiştim ilk heroiclere başladığımda bir druid için mana yönünden daha rahat olacaktır o devre. Itemlarını bilmiyorum ama çok fazla endişelenme son quest bölgelerinden itemlara sahipsen herşey yolunda gidecektir.

TOT zor değil birkaç trash için tank cda ihtiyaç duyacak orada onun dışında rahat bir run olacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

The_Delucian said:

ToT yapmadım henuz ama bana en kolay gelen SFK heroic 3. bossu skip ederek, diger fightlardan hicbiri (yanlıs hatırlamıyorsam) gear check degil hepsi execution haliyle ilvl 333 x 5 adam cok rahat yapabiliyor ... 3. boss aglatıyor :P

Shackle ve Trap varsa, tank saçma sapan sağa sola dönüp gruptakilere aoe cone abilitysinden dmg verdirmezse çok rahat olacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Boci said:

Absolut said:

Dün 85 oldumda henuz HC deneyecek vaktim olmadı. :)

85 oldun ve hemen hc yapabiliyomusun. oluyomu lan öyle?

bende olmuyo walla, 10 tane fln normal dung yaptım hala yetmiyor ilevel, average 2 kalmıştı ilvl baktım 2 daha düşmüş şimdi4 lazım. 3 item loot'ladım hala değişmedi fln çözemiyorum durumu
Sosyal ağlarda paylaş

ilk valor puanımı da aldım mis gibi ^^

Heroicler bu tadda olursa , bi süre raide girmesek de olur. raid tadında boss fightların hepsi. üstüne 5 kişi olunca herkesin katkısı meydana çıkıyor.

tearları flow olanlara da hakaten hello kity falan oynasınlar. "azıcık" dikkat ettikten sonra hiç sorun yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...