Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Havuç la kanka oldum ahah :P

Mortis

Öne çıkan mesajlar

Bugün Okulumdan çıktım arkadaşımla dolmuşa bindik kadıköye gidecez dolmuşun dolmasını beklerken ana bi baktık Bizim havuç la annesi bindi. Ama çocuk çok küçük ne biliim bana küçük geldi, çocuğa şarkı sölettim dedim biraz damardan söle falna dedim söledi. Sonra bence al eline gitarı biraz metal falna takıl dedim. Annesi güldü falan :) Bu arada dolmuşcu hemen aman paranın lafı mı olur falna dedi ahaha[hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

eheh çocuk şebek geldi böle başladı konuşmaya şarkı sölemeye biz yarılıoz böle

çocuk anlatio yok işte akşam çekime gidecem sabaha karşı gelecemo yüzden yarın okula gitmicem ama derslerim hep 5 fln :)[hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

Bende alanya da mustafa sandal'ı kızarkadaşıyla kumsalda gece görüp konuşmuştum. Ama daha magazin tarafından bilimiyodu kızarkadaşı felan :)[hline]"Hiç bir şey şans eseri olamaz. Her şeyin bir nedeni vardır. Beynin nedeni bilmeyebilir. Beynin asla anlayamayabilir. Ancak kalbin bilir. Kalbin daima bilir."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 18 Aralık 2002 19:02 tarihinde demiş ki:
benim pipim daha büyük[hline]

Muhaeahaehaheaeaehaheheaheah......
:D :D :D

ben ben.......Benim....ben şeyi tanıyom ya.....
BEN KİMSEYİ TANIMIYORUM!
BUHUAAAAA ÖHAAAAAA BÜHÜHAÖAAAAA....

*Hıçkırıklara Boğularak Koşar*[hline]Hazelnut Cream Filled Wafer Enrobed ın Milk Chocolate
(Kaynak:Ülker Çikolatalı Gofret,Yan Taraf)
Sosyal ağlarda paylaş

ne war arzu monan akrabam ::) dsad uzaktan biraz ama olsun sonra sonra ben unluyum zati o yeter .. ::)

ayrıca gecen gun mujdat gezen le roportaj a gittik dsad nese salak salak seyler yazıyorum yaws dsad[hline][b]Gökyüzünde İsa, Türk dağında Musa ile Elimde asa ile, çağırıyım Mevlam seni... [b]
Sosyal ağlarda paylaş

İbrahim Kutluayda bizim okuldan çıkmaymış ve aslında basketbolcu değilmiş. Bedenciye kendisini futbol takımın alması için sürekli baskı yapmış. Bizim bedencide senden bi b*k olmaz diyip bunu basket takımına almış... ve mutlu son
Dip Not: Tanışmak nasip olmadı...[hline] Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel

-... . -. . .- - .... - .... . --. .-. --- ..- -. -..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 18 Aralık 2002 20:08 tarihinde demiş ki:
Bende 2 hafta once Ahmet Necdet Sezer ve esini Armada alisveris merkezinde gordum (ankarada yeni acildi). Cok sirin bir adam ya super. Adam korumasiz falan dolasio (gerci etrafta 100 tane sivil vardir ama yinede rahatti). Gittik merhabalar sayin cumhurbaskanim diyip elini sıktık
süper ya ![hline]::Pull me down again::
::And guide me into::
::Pain::
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim okulda atv de Hayat Bağları diye bi dizi var ordaki çocuk var hani şu Sıcak Saatlerdeki ufaklık atv dede oynuyomuş.
Çocuğun dersleri çok kötü hehu serseri tipi var.
Bizim servisin öğlencisi geçen gün servise binerken bu iniyordu çarptı. Yavaş dedim angut angut bakındı gitti
Süper mal bi çocuk ya. Taş gibi kızlar geliyor konuşmaya Paranın gözü kör olsun !!![hline]Yavrum!!! Seni artist yapıcam tıkla buraya / Kro

Unutmayın ki Asıl Olan Gerçek Hayattır, Hayat da BEŞİKTAŞ.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...