Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

server paralı oldumu?

Flint_Fireforge

Öne çıkan mesajlar

Ben o oyuna 1 kuruş vermem diyenler acaba lvl kaça kadar geldiler oyunda? Ayrıca colony de ne kadar vakit geçirdiler öğrenmek istiyorum...(Oyun lvl 55 ten sonra gayet zevkli bence hele yanınızda lvl 60 biriyle colonyde partydeyseniz...)
lvl 35 e gelip bu oyun sıkıcı demek biraz haksızlık gibi geliyo bana ama oyununda çok ayrıntılı olmadığı kesin!
Sosyal ağlarda paylaş

oynayan türk çok da açıkcası bende oynamıyorum sadece msnden sorunlara olanlara online destek veriyorum :p.İlerde dhaa geliştirirlerse belki bende veririm o parayı ama şimdilik değmez gibime geliyor.Bi sorunu olan varsa sorabilir imzamda mail adresim var.[signature][hline]Bless me, undress me,just for Bloody.
[b]E-Mail:
[email protected] | ICQ: 124744
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Proxa, 19 Temmuz 2004 19:42 tarihinde demiş ki:
alan yetkilsi bi gruba önderlik olsun diye yokki
o bölümün düzenin sağlamak için var

bana gerek kalmamış arkadaş söylemiş :).ben oyunda önderlik yerine,sorunlarla ilgileniyorum tekrar dediğim gibi her türlü sorununuzu mailime veya msnime gelip sorabilirsiniz imzamda yazıyor.[signature][hline]Bless me, undress me,just for Bloody.
[b]E-Mail:
[email protected] | ICQ: 124744
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
bence ınanılmas cok Turk vardı oyunda.mesela ClanClub clanı vardı 35 kişinin 35 ide Turk tu. ve adamlar cypher 1 ve 2 de ınanılmass kasıolardı. DK keserken sadece 2 parti toplam 16 kişi yani sadece Clan Club taydı.sefleri vardı Karasafak diye.canavar gıbı kasıolardı. bence cok :Turk var. bulmasını bılene yanii
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...