Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Expendables II

goldbären

Öne çıkan mesajlar

gayet güzeldi, sinema yıkıldı kahkahalarla espiriler patladıkça. ilkinden iyi olmuş evet. yalnız harbiden bir milyon insan filan öldü gene ehueh

STOP COMING BACK FFS, ILL BE BACK THIS TIME
YIPPIE KAY YAY

ve ardından gelen smart muhabbeti ve katliamı süperdi nasıl güldüm eğlendim var ya lol

ama kısa geliyor film yetmiyor, herkese 3-4 dakika kalıyor. nolan gibi 3 saatlik çekmesi lazım syl'in heh
Sosyal ağlarda paylaş

meğlupedilebilemeyenler-ii

yok şöyletymiş
Məğlubedilməzlər 2

spoilerdeğil aslında

Dünyada güc bölgüsünü dəyişmək olar? Bəli, əgər siz Van Damm kimi güclüsünüzsə, sizdə beş ton plutonium və tabeçilikdə peşəkar muzdlular varsa mümkündür. Uillisə borclu olsanız onunla zarafat etməyə sizcə dəyər? Yox, hətta siz Stallone kimi təhlükəli olsanız və arxanızda Məğlubedilməzlər olsa belə...Dünyanın xilas olması kimi xırda işin həlli üçün kimi çağırmaq olar? Steytem və Norris kimi bir-iki nəfər heç də pis olmazdı. Balaca Hemsfort və təhlükəli gözəlçə də lazım olar. Lakin Şvartseneggersiz dəstə natamam olacaq. O, həqiqətən də qayıtdı! Hamı buradadır və hər şey başlandı.

Rejissor: Saymon Uest
Rollarda: Silvestr Stallone, Ceyson Steytem, Cet Li, Dolf Lunqren, Çak Norris, Redi Kutür, Terri Kris, Liam Xemsvort, Jan Klod Van Damm, Brus Uillis

Sosyal ağlarda paylaş

Bu filmi nasıl beğendiniz ya? Senaryo çöp, oyuncular oynamaya kasmamış bile, bir iki güzel dövüş sahnesi var ama çoğu yerde o da kötü. 80'lerdeki hava diye o yıllardaki saçmalıkları çok daha fazlasıyla kullanmak nasıl bir mantıksa. Bir iki sahne ve espiri hariç, filmin tamamında sıkıldım.5/10 veriyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Dennis said:

Bu filmi nasıl beğendiniz ya? Senaryo çöp, oyuncular oynamaya kasmamış bile, bir iki güzel dövüş sahnesi var ama çoğu yerde o da kötü. 80'lerdeki hava diye o yıllardaki saçmalıkları çok daha fazlasıyla kullanmak nasıl bir mantıksa. Bir iki sahne ve espiri hariç, filmin tamamında sıkıldım.5/10 veriyorum.

Öyle olduğunu bilerek, gerekli beklentilerle gittik ve kasıntı insanlar değiliz, ondan olabilir. Kimsenin oturup ciddi ciddi 9 vereceğini sanmam da, Chuck Norris'in giriş sahnesi bile yeter filme kendi alanındaki başarısı yüzünden 7.5 vermeye.

progamer said:

tek kötü yanı

Tek beğenmediğim kısmı Van Damme ile Jet Li harcanmış gibiydi. Hadi Van Damme yine vardı bi sürü sahnesi. (Stallone'ye koyduğu tekmeler fln) fakat Jet Li bi başta göründü sonra bi daha da çıkmadı. Keşke oda olsaydı biraz daha.

JL

İkincide oynamak istememiştir, onlar da 'bari bi başında görüneydin abi' diye böyle ikna etmişlerdir, niye kullanmasınlar yoksa. Arnold'la Willis 3 dakikadan 60 dakikaya terfi ettikten sonra varsın Li olmasın ayrıca eheh.

Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Öyle olduğunu bilerek, gerekli beklentilerle gittik ve kasıntı insanlar değiliz, ondan olabilir. Kimsenin oturup ciddi ciddi 9 vereceğini sanmam da, Chuck Norris'in giriş sahnesi bile yeter filme kendi alanındaki başarısı yüzünden 7.5 vermeye.

Kasıntılıkla ne alakası var anlamadım. Nasıl bu kadar beğenildiğini merak ettim, sayfalarca herkes çok iyidi süperdi falan demiş. Chuck Norris'in girişi, Arnold'un i'll be backleri falan güzeldi zaten. Kaldı ki sıfır beklenti ile gittim, hatta ilk film için burada bir arkadaşın yorumu vardı, bu kadro yoğurt almaya gitse izlenir diye. Aynı o kafayla gittim, baya sıkıcıydı bana göre film, keşke yoğurt alsalarmış.

Rambo 4 çok daha iyi bir aksiyon filmiydi bana göre. Zaten tepkim de buna, orada tek Sylvester ile ortalama üzeri bir film çekilmiş, burada biraraya gelen kadroya bak, bir de filme bak. Bana hitap etmedi diyeyim o zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

Bağımsız filmler olarak düşünürsek bence Rambo (4) da rezaletti, bu da. Senaryo 3-5 günde yazılmış senaryo, çok fazla CGI var ve olanlar da vasat, gerçek olan maket/patlama vslerin hepsi kötü falan filan. Rambo'da sırf Rambo isminin marka değeri sattırdı. Bunda da oyuncu kadrosu, gençliğimize/çocukluğumuza döndüren göndermeler ve sadece abartı olmak için tasarlanmış sahnelerin eğlencesi sattırıyor/eğlendiriyor/beğendiriyor.

Şunu git hiç tanınmamış 6-7 adamla çek, taş çatlasa 5 alır. Bu film 7.5 alır ama :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...