Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

help me yaws

Chaosdemon_

Öne çıkan mesajlar

İlk önce www.ragnarokonline.com sitesinden sağ üste görebileceğin kısımdan Avrupa yı seçiyosun.Yine muhtemelen sağ ortada göreceğin 15 bedave kısmına tıklayıp bi 15 günlük trial e hak kazanıyosun son aşamada ise 15 günden sonra eğer ki oynama devam etmek istersen aynı siteye girip acc bilgilerine kredi kartı bilgilerini ve ne kadar zamanlık (30 saat,1 ay gibi) istediğine dair formu dolduruyosun ve poring ya da azmine göre general kesmeye devam ediyosun :)[signature][hline]Ben bir Half-Fiend im.
Sosyal ağlarda paylaş

Birincisi tabiki max ın bileceği iş ama yazım stilin çok yanlış ama dediğim gibi işte.
Oyun şu anda sıradan bir oyunu oynayabildiğin her sistemle oynanabilir yalnızca iyi bir internet bağlantın olmasını tavsiye ederim çünkü 3000 ve üstü kişi varken 56k çoğu zaman işkence oluyor.[signature][hline]He stands in the shadows of his lord,Dreagloth,drinking in the dark energies of the Vault.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok da güçlü bir bilgisayara ihtiyacın yok ama sağlam bi bağlantı şart.

Bu arada yazım tarzın biraz rahatsız edici sonuçta biz burda yardım etmeye çalışıyoruz "yardım edin beee" şeklinde bi yardım istemene gerek yoktu.[signature][hline]7x/50 Swinger Rogue
Others cannot understand and some watch with fright, but in reality, if he gets mad, nothing in sight can be considered safe.
Sosyal ağlarda paylaş

acıkcası ben 56k ıle 1248adsl arasındakı farkkı goremedım bu oyunda oyun takılmaları sunucudan kaynaklanıyor cunku ne zaman ben takılsam 1248 de oynuyun arkadasta takılıyor ayrıca tum mmorg lerde dehset bır ınternet olayı var darkageofcamelotta da bu boyleydı ragnarokta da hepsınde boyledır yanlızca ultıma harıc ıstersen 2496kb da oyna gene takılır grrr en basta osgumama nedenımdı offcıal serverlar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...