Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeni server acılmıstır girin

sinantonba

Öne çıkan mesajlar

Beyler bizim mahallenin çocukları mahallede 3 server var kardeş kardeş geçiniyoruz bu arada onların serveri gerçekten iyi ama iyi olan tek şey balantı hızları bencede girin zevkli geçer edit fazla olmaz sanırım ama insanları aşağılamaktansa yol göstermek daha zordu...Bence zor olanı yapın ve lamer insanları aynalarda aramaya devam edin...[hline]ICQ:163960474

Fenerbahçeli olma kursumuz açılmıştır 10:00
Kurs kontejyanımız dolmuştur 10:01
Istek üzerine delikanlı olma kursumuz açılmıştır Tüm Gs lileri çağrıyoruz sizlere ücretsiz...

www.antu.com
Sosyal ağlarda paylaş

Ya adamlar serveri kurdular çok güzel oldu bence

Kuran kişiler 3 kişi Uluç ana makinenin sahibi
Fatih & Sinan ikiz kardeşler bizim mahelledeki elemanlarda player adamların umutları var adamların alay edilcek bişi göremiyorum....[hline]ICQ:163960474

Istek üzerine delikanlı olma kursumuz açılmıştır Tüm Gs lileri çağrıyoruz sizlere ücretsiz...

www.antu.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:

abi imza manyak hasta oldum[hline]You see:Godzilla112
Godzilla112:abi adamın teki yatmış karısıda gemi amuhamuhaha
Godzilla112:Iıh ıh..
You see:Godzilla112(frozen)
Sosyal ağlarda paylaş

Ya iyi TaZ da adamlar serveri zevk için açmışlar kendi çabalarıyla bişiler yapıyolar bu kadar üzerlerine gelinmez ama madem beğenmedin oynamazsın teşhir etmek sence mantıklımı ya sen onların yerinde olsaydın adamlar bi umutla server açmışlar sizde alay ediyosunuz yani olay budur....

Bu arada Imza tamamen orginaldir sınıftan bi ark söledi bu lafı ben delikanlı kursunu kendim ekledim....[hline]ICQ:163960474

www.antu.com
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar goruyorsunuzki bronx un scp leri dagitmasi herkezin server acmasina neden oldu bronx a sozum yoktur.kendisi nasil isterse ole yapar ama bizim insanlarimiz scp leri gorunce hemen server acmaya kalkisiyorlar.offffff neyse iyi calismalar diliyorum herkeze.bu arada emir verdigin icin bi gırelim bakalim nasilmis.ahaha[hline]† Tek Rakibi Kendisi †
ZodyaG Admin
ICQ=160053851
Scripter,Animator,
Sosyal ağlarda paylaş

gorusuruz abicim butun scriptleri ben kendim ve arkadaslarımla yaptık tamammı gorursun baskalarının scripti varmı gorursun bilip bilmeden konusma tamammı ben baskalarına laf atıyormuyum hem senin yasın kacta konusuyorsun bende buyuk olbilirsin ama enede sana saygı duyuyorum sende banasayı duysan iyi olur daha 14 yasındayım tamamı
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PawligeR, 11 May 2003 14:00 tarihinde demiş ki:
Arkadaslar goruyorsunuzki bronx un scp leri dagitmasi herkezin server acmasina neden oldu bronx a sozum yoktur.kendisi nasil isterse ole yapar ama bizim insanlarimiz scp leri gorunce hemen server acmaya kalkisiyorlar.offffff neyse iyi calismalar diliyorum herkeze.bu arada emir verdigin icin bi gırelim bakalim nasilmis.ahaha[hline]† Tek Rakibi Kendisi †
ZodyaG Admin
ICQ=160053851
Scripter,Animator,

burdaki scriptler gordugum kadariyla bana ait degil, ha olursa da olsun amacım zaten buydu, gelisme baska turlu olmaz. kimse oturdugu yerde oturarak bir yerlere gelemez di mi.[hline]talk is cheap, lies are expensive...
Sosyal ağlarda paylaş

Bronx seni gercekten cok takdir ediyorum yazdigin o scriptler sphere ogrenmek le yetmez gercekten oturup ince ince dusunup ayarlamak lazim helal olsun sen nebuladan ciktiktan sonra bi anlami kalmadi o gunden sonra server ust uste dusuyordu heralde scriptleri bozuk yaziyolardi sora da zaten dusmesin diye scp bile yazamaz hale geldi.Nebulaya ne olduysa yenilik bakimindan hepsini sen dusundun sen tasarladin helal olsun gercektne cok zeki adammışsın..
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler Bende Kesinlikle Söylüyorum Siz sadece işin kaymağını yiyen olmayın Bronx bir iyilik yapmış bazıları löps diye koyuyo servera server actim zannediyo sonrada yeni server gel ip lap diye veriyo güzel bir server yapmak oluşturmak sanıldığı kadar olsaydı etrafta bir suru güzel server olurdu haksızmıyom Diyorum Ki Siz yararlanmaya öğrenme yönünden bakın ben öyle yaptım zebula scriptlerinden bi tek ev sistemi uzun olduğu için onu koydum diğerlerine bakarak daha yeni şeyler öğrenebilirmiyim diye düşünüyorum Zamanında Buradan yeterince yararlandım şimdi geri ödemek zorunluluğu hissediyorum sizde bir şeyler yapmalısın bence (Istiaron Developer Arthur ) :wink: :lol:
Gerektiğinde elimden geldiğince herkese yardımcı olmak isterim eğer server yapımı scripting ile ilgili sorunlarınız olduğunda onları sizin için dzeltirim 5 6 forumda yaptıgım gibi
Icq=176375932[hline]Feel Power of Mind
You can Feel Alright
Try To Be Best in Your Mind
Sosyal ağlarda paylaş

Bence Herkes Bronx A bir pm den msg atsın o kdar scripti hem kimse vermez hemde yazmakla ugrasamaz.[hline]!!!!!!!!!!Kanatların Varsa Uçarsın!!!!!!!!!!
¦ AddToTuİCq¦[/b] ¦ SenTOMail ¦
¦Sheak Soyrel's¦
¦ Web Disagner,Sphere,Scripter,World Builder¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...