Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

önümü kestiler, kaçtım.

yav

Öne çıkan mesajlar

DeaN said:

Yanlış yapmışsın.

Ne var diyicektin, geliceklerdi yanına. "Abi ne istiyosanız veririm, 50 bin dolar var çantada bak abi bak" diyicektin, kafalarını arabanın camından içeri sokucaklardı. Sonra aniden camı kapatıcaktın

Sonrası : http://www.vidivodo.com/355892/mujde-ar-_-arabada-tecavuz

İyide o filmin sonunda kafası cama sıkıştırılan, tüfenkle vuruyordu kafasını sıkıştıranı. İyi bir tercih olmazdı.
Sosyal ağlarda paylaş

dylanN said:

Geçmiş olsun da.

Abi nasıl bir yerde yaşıyoruz?
Acaba amaçları neydi yani öldürmek mi?
Gasp mı? Etkileniyor insan.

bunlar bize özel şeyler değil ya

durmamak lzm.duran salaktır bence.yani 40 bin tane haber okuyoruz.sen durmadın ama arkandan gelen başkası durmuştur kesin
Sosyal ağlarda paylaş

bende anlatayım rezilliği liseden yeni mezun olmuştum gece 4de ters yöne girdim yanımda merseden geçti kornaya basıp sonra neyse işte doğru yolda gidiom önümü kestiler 200le basıp durdular arabadan 3 takım elbilesi herif indi tabi biz arkla noluo lan dioz geldiler kaportaya patlattı bi tanesi eğmauğagorum falan diye bağırarak bi takmışım geri vitese ara sokaklara bi daldım yok böyle bi dalış. bu da böyle bi anımdır.
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

Pickles said:

yerde ölücek adam görsen durmucan. bu devirde neyin ne olduğu belli olmaz iyilik yapayım derken candan olmamak lazım

abartma be abi

bunu gorunce aklima geldi

dun aksam haberlerde vardi, adamin teki sokagin ortasinda dovuyo hamile bi kadini, bikac kisi de hic bulasmadan gecip gidiyolar karsi kaldirimdan.

buraya kadar dusununce ulan insan bi durur da kadina yardim eder diyo insan ama olayin devaminda adam belindeki silahi cikarip kadini vuruyo, simdi orda dur birader napiyosun desen o ruh hastasi seni de vurur. boyle insanlar var sokaklarda.

isin ilginci bulasmadan gecip gidenlere iste vurdumduymazlik vs diye laf atti spiker tvde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...