Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

airwolf dizisini hatırlayan var mı?

Sam

Öne çıkan mesajlar

dün cnbc-e'de all quiet on the western front'u izlerken yaşlı asker amca bana bu güzel diziyi anımsattı. hani başrolde bir adam vardı süper düper birsavaş helikopterini kullanıp her bölümde kötü adamların uçağını, helikopterini patlatan, bu yaşlı amca da ona yardım ediyordu, co-pilotuydu. çok keyifli bir diziydi ya, bayılırdım o zamanlar..

hep ısı güdümlü füze atarlardı da bizim pilot hemen ısı fişeklerini bırakırdı, her bölümde ille ki olurdu o hadise.. :)[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Arnie: trrritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotita!!!
Police: That's a minigun!!!
Star dublajli Police: Lanet olsun ne biçim silah bu böyle??!!!
Sosyal ağlarda paylaş

amma iyi hatırladınız ya, ben unutmuuşum o kadarını.. :) adı hava kurdu'ydu doğru..

rtl'de varsa bir bakarım valla, söylediğiniz iyi oldu..[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

benim geçen gün seyrettiğim 79 yapımı mıydı neydi, başka filmler olmasın?

ekleme: imdb'den baktım ben, oradan biliyorum.. :)[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!

[Bu mesaj Sam tarafından 09 May 2003 19:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

79 da olabilir
eheh babam izle sunu bak 30 yapimi film demisti, belli olmaz yanlis demis olabilir

cunku 30 yapimi icin tam "oha"likti :)

edit: ababm degil babam[hline]W.A.N.D.E.R.E.R.: Wireless Artificial Neohuman Designed for Efficient Repair and Efficient Reasoning

[Bu mesaj wanderer1985 tarafından 09 May 2003 19:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Süper diziydi. O kalkış sahnesini hastasıydım. Gizli üs gibi bir yerden havalanırdı. Hep 3-5 helikopter saldırırdı(O kadar parayı nereden buluyorsalar). Bunlar uçuş okulu gibi bişi işletirdi, kamuflaj maksatlı.
Ne günlerdi. A Takımı vardı bi de Hannibal, Biey, Murdock, vs. Siyah bir minibüs vardı. Hep para almadan çalışırlardı. Rakipleri bunları yakalayıp bir yere kapatırdı. O yerde hep alet edavat dolu olurdu. Bizimkiler lav silahı, zırhlı araba filan yaparlardı hemen. Gerçek hayattan hannibal akciğer kanserinden ölmüştü sanırım. Paso püro içiyordu zaten. Biey uçaktan korkardı ehehe. Star 1 de ptesi 1800 filan gibi yayınlanırdı. Salıları magnum vardı. Macgyver dan bahsetme ihtiyacı bile duymuyorum çünkü bölümlerin tamamına yakınını hatırlıyorum.
Ne günlerdi...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 09 May 2003 14:38 tarihinde demiş ki:
Ne zaman dalışa geçse wraaaaaaant gibi acaip bi ses çıkarırdı. Düşmalarıda hep bunu yok etmeye çalışır bir kerede pilot evinbde uyurken saldırmazlardı. :)
dırııdıdııııt dırıdıdıııt dırıdıtııt dırırıı drırıı şeklindeydi müzüği.[hline]Kalplerdeki Kaymak

Asli

eheh muzugi taklit edisine koptum
diriditdittiridiridit tan biz ne anliycaz :D
bu sarki ne sarkisi bil
ditdirdiridiriditdirdirditiridiridiridirididydodt[hline]ERKEK ADAM RENKLI TAKIM TUTMAZ
FENERLI OLMAK AYIP DEGIL YETERKI CAKTIRMA
BESIKTAS
Sosyal ağlarda paylaş

gallant bunalıma gireceğim melankoliden, hava kurdu'nu hatırlamayı zor kaldırdı bünyem, sen hepsini birden sıralayınca yaşlılık kompleksine girdim bir anda..

hastanenin telefonu neydi ya, gelip beni huzurevine götürsünler.. ay yardım.. imdat..[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

yahu zar zor sabahı edebildim ben, şimdi onu da hatırlattın..

*bu sam 5 sn içinde kendini imha edecektir*[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

yok mumi, jet motorolarını devreye sokuyorlardı sadece ama o vakit biz savaş helikopteri teknolojisini bilmediğimiz çin "vaay bee" diyorduk. :) geçenlerde history channel'da cobra ve super cobra'ları tanıttı da, bizimki bunlardan biraz daha gelişmişti sanırım. her şekilde döverdi haber kanalı helikopterlerini.. :-p[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Popeye, 12 May 2003 07:41 tarihinde demiş ki:
said:
Pierre, 09 May 2003 22:41 tarihinde demiş ki:
eheh muzugi taklit edisine koptum
diriditdittiridiridit tan biz ne anliycaz :D
bu sarki ne sarkisi bil
ditdirdiridiriditdirdirditiridiridiridirididydodt

kara şimşekmi? ehe[hline]Prince"Kazuyama" Cratty

je suis la et ailleurs
je n'ai plus rien