Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lyricz ile ilgili bir sorun...

SadButcher

Öne çıkan mesajlar

Şimdi sayın adminim bi kaç haftadır deli gibi albüm submit ediyorum vede albümlerin ne zaman online olacağını bilemediğim için içlerini sevgili Hellhound arkadaşım yada bir başkası dolduruyor. Bu bir problem değil tabiki ortak bişiler yapalım hiç itirazım yok ancak uuraşıp bulup oraya eklediğim albümlerde veya Grup isimleri altında bir ismimiz geçse ne güzel olurdu değil mi?
bakıyorum 45 albüm yollamışım grup sayısını zaten göremiyorum ama gönderdiğim Lyric sayısı 25 dolayısı ile bu kadar uğraşıpta bir ismimizi görmek isteriz elbette.

Daha önce tartışıldı ise veya konu dışı ise pardon. İstediğiniz yere atmakta serbestsinizdir. Ben sesini duyurmaya çalışan zavallı bir üyeyim acıyın bana :P[hline]---------------------------------------------
RK1
"Onzac" The Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
Sosyal ağlarda paylaş

evet; iki gundur aklimda benim de bu olay, album sayfalarinin altina da eklemek thanks to yazisini yani

ozellikle de bu haftasonu cok yogundu album acisindan, cuma gunu baktigimda 50 tane album onay bekliyodu; onlar kisa bi sure icinde (2-3 gun) eklenince o siralarda online olanlar lyric yollama acisindan bayagi aktif davrandilar :)

dur hemen ayarliyim ben hazir konu acilmisken[hline]wastiee
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...