Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Büyük mouse pad

Mirage

Öne çıkan mesajlar

Selamlar,

Microsoft Wheel Mouse Optical kullanıyorum. Yıllarca siyah ahşap masamda kullandım aslında, taa ki geçen bir kafade mükemmel bir pad görene kadar. Mükemmel kayıyordu mouse, özendim tabii.

Şimdi bir mouse pad almak istiyorum. Şu fUnc denen para tuzağına 35$ veremem açıkçası. Ortalık 1 milyona pad kaynıyor.

En büyük sıkıntım normal mouse pad'lerin çok küçük olması. Artık benden mi kaynaklanıyor bilemiyorum ama A5 defter boyutundaki standart pad'ler bana yetmiyor. Direk rahatsız oluyorum ve mouse'u rahat hareket ettiremiyorum.

Şöyle büyük ebatlarda idare edecek bir mouse pad nerden bulabilirim? İstanbul'dayım. Yazıcıoğlu İş Hanı'nda ve yanındaki pasajda bulamadım aradığım gibi bir pad (yandaki pasaj dediğim cd dükkanlarının olduğu yer).

Teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bravecik, 10 May 2003 12:09 tarihinde demiş ki:
en guzeli level dergisi ni kullan ben evde onu kullanıom su anda :)[hline] Don't play tennis , With My Penis
Ne faşizm , ne komunizm
Önemli olan Erotizm

Elim terleyince yapış yapış oluyor kullanılmıyor. Denedim.

said:
UrZa, 10 May 2003 11:40 tarihinde demiş ki:
plexiglass kullan...
a4 boyutunda yaptır.

Plexyglass nedir? Adı güzel gözüküyor ama.. ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada o ilaç firmalarının verdikleri kadar büyüklerini kastetmedim. A4 boyutunda ya da biraz daha küçüğü yeter bana. Aslında fUnc'ın boyu ideal mesela.

O firmaların verdiklerin vardı bi tane bende. Yarısını klavyenin altına koymak zorunda kalıyordum, o zaman da klavye yamuk duruyordu falan. Kesemedim de. ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Peki nerde yaptırırım bu plexiglass'ı?

Hadi yaptırdım diyelim, ahsap üzerine konulunca kaymayacak mı? (pad'lerin altında kaymaması için tabaka var ya)

Hadi kaymaz diyelim, terleyince ıslanmış bir camımsı üzerinde mouse hareket edebilecek mi?

Çok mu şey istiyorum? :p

[Bu mesaj Mirage tarafından 10 May 2003 12:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Pütürlü yüzeyli bi ansiklopedi kullanıyorum ben. Benim de ellerim terler ama hiç kayma-rahatsızlık duymuyorum. Hani grosser weltatlas hedeleri varya, vardır evde bi tane almışsınızdır gazeteden. İstediğin boyutlarda olan bi tanesini seç kullan. Yanlız A4 ten biraz daha büyük olur.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

ben 5 yıl önce aldığım com-system'i kullanıyorum ama optical ile çok rahat ettiiğimi söyleyemeyeceğim doğrusu. fakat terlemeden doğan mouse pad yapışması olayına kesin çözüm pad'in zıt iki köşesinin (hepsine de olabilir tabii, her temizlemede sürüyle bant harcamamak için öyle dedim) altına poster yapıştırır gibi rulolanmış bant koyup masaya yapıştırmak..[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Arnie: trrritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotita!!!
Police: That's a minigun!!!
Star dublajli Police: Lanet olsun ne biçim silah bu böyle??!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Norak, 12 May 2003 20:15 tarihinde demiş ki:
ehue yok artık, masa pad olmuş o :D

böle bi gelio eve kocaman bişi, fazlasını kesip koridora/banyoya seriyosun.[hline]WoW - Swg - Ao[b] - Do I really exist?[/b][/b]

Bende de var ondan da. Benim bilgisayar masasının klavye, monitör bölümleri parça parça olduğu için sığmadı hiçbir yere. Kesemedim de...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...