Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gaute Godager Giga da...

SadButcher

Öne çıkan mesajlar

Giga izlerken denk geldim herif "S" leri söyleyemiyor vede bu halde Shadowlands tanıtıyordu süper olmuş baya bi sürdü yeni perk leri filam gösterdi kesin çıkış tarihi içinde Temmuz sonu dediler hadi bakam alıcam sanırım.
Bu arada bilmiordum SL de dünyanın kenarından aşşaa düşebiliorsun eheh.[hline]---------------------------------------------
RK1
"Onzac" The Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SadButcher, 12 May 2003 09:34 tarihinde demiş ki:

Bu arada bilmiordum SL de dünyanın kenarından aşşaa düşebiliorsun eheh.[hline]---------------------------------------------
RK1
"Ederan" Clan Fixör
[hline]

hö? :P

[Bu mesaj Darksun tarafından 12 May 2003 12:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen öyle bütün mekan havada uçuyor adını hatırlayamadığım yeni şehir dahil olmak üzere Void içinde havada asılı vaziyettesin. Valla bana birileri "Planescape" den kopya çekiyor gibi gelio ya dur bakalım oynayınca anlarız.

Eheh umarım stun özelliğini gerçek stun gibi yaparlar eğer öyle olursa PvP ler süper olacak demektir.[hline]---------------------------------------------
RK1
"Ederan" Clan Fixör
Sosyal ağlarda paylaş

Stun birisini belli bir mesafe geri ittiren bir hareket olmalı sanırım olduğu yerde sersemletmek başka bir olay (şu anda olduğu gibi) yani bu demektirki ben seni dünyanın kenarından aşşaa atabilirim hehe.[hline]---------------------------------------------
RK1
"Ederan" Clan Fixör
Sosyal ağlarda paylaş

Genede pek kimseyi öyle Shadowlands den aşşa atıp öldürebilceğini sanmıyorum :)

Öyle pek ufak tefek bi yer değildir herhalde... (inşallah)

Gerçi SL 'de GA giyilemiycekmiş galiba eğer öyle bişey olursa girmem ben :P[hline]Blackicer Clan MA-Iceforcer Clan Enforcer-Lilluu Clan Fixer

I'm not a man of too many faces...
The mask I wear is one...

Sosyal ağlarda paylaş

Okuduğum kadarı ile durum şöyle bu adamlar update versiyonu 15 olarak SL yi düşünüyorlar yavaştan değişiyor herşey.
SL Normalde oynadığımız dünyadan bir portal ile geçilen başka bir dünya olacakmış ve dolayısı ile SL ile gelen yenilikler aynı Notum Wars ta olduğu gibi oyun içerisinde olacak ama Expansion var ise kullanılabilecekmiş. GA olmayacakmış fekat yerine başka bir armor düşünüyorlarmış aynısı olmayacak ama bir çok açıdan benzer bi armor olacak filam deniyordu.

Tabi bi sürü soru geliyor insanın aklına Notum Wars gibi olamaz çünkü Notum Wars ta gelen updateler pasif yani kullanmasanda sana etki etmiyor fazla. Ama 2 yeni profession, Perk sistemi, Item database bunlar pek öle update ile olacak işler değil.

Bu arada bildiğim en büyük hadise Perk sistemindeki Combolar örnek bir MA nın alabildiği perkler ile başka bir profession ın perkleri bazen birbirlerini tamamlayarak yeni bir etki yaratabilecekmiş. Ne biliim birisi adama Stun yaparken diğeri Blind yapıyorsa MOB panic mode a geçip kaçıor gibi birşeyler var Team olayında feci güzel olacak sanırım.[hline]---------------------------------------------
RK1
"Ederan" Clan Fixör
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Blackice, 12 May 2003 14:33 tarihinde demiş ki:
Genede pek kimseyi öyle Shadowlands den aşşa atıp öldürebilceğini sanmıyorum :)

Öyle pek ufak tefek bi yer değildir herhalde... (inşallah)

Gerçi SL 'de GA giyilemiycekmiş galiba eğer öyle bişey olursa girmem ben :P[hline]Blackicer Clan MA-Iceforcer Clan Enforcer-Lilluu Clan Fixer

I'm not a man of too many faces...
The mask I wear is one...

Amaç öldürmek değil duyunca bi an aklıma "Altı Okka" geldi zaten hani iki eğleniriz diye dedim.[hline]---------------------------------------------
RK1
"Ederan" Clan Fixör
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...