Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2 Fast 2 Furious

ghaldszar

Öne çıkan mesajlar

ilk filmin gösterimdeyken deli gibi pohpohlandığını hala hatırlarım .. bu tip filmlerden haz almadığım için inat edip gitmemiştim
nitekim konuştuğum kişiler arasında filme 2 kere bile giden vardı
böle içi boş sadece efekt veya modifiye arabalarla doldurulmuş filme 2 bilet parası niye verilir anlamak güç tabi
bi de hayatımın filmi demezler mi eauhea

nese heralde bi hayır vardır dedik .. üstünden epey bi zaman geçti filmi çok beğenen bi arkımdaydım dvd si varmış
hadi izleyelim dedi
izledik vs tamam iyi hoş film ama belirttiğim gibi boş yani eğlencelik
paul walker denen adamda iş yok bence .. aslında joy ride oynuyodu galiba ? o film güzeldi ..
vin diesel da kaslarla kurtarıyo karizmayı

2.filme ilk filmden bi güzel kızlar bi de tabi arabalar kaldı .. bakalım ilk filmin coşkulu fanları bu seferkinin hasılatını kurtarmaya yetecek mi
ben yine gitmeyecem tabe[hline]so much to live for
so much to die for
Sosyal ağlarda paylaş

filme para vermedim arkadaştan aldım bol bol yarış sahnelerini izledim gerisi boş :)
eğlendirmekten öteye gitmeyen amacına da ulaşan bu bakımdan da başarılı sayılabilinecek bir film :)

ne o? her film hayat dersimi verecekti
dağılın lan dükkanın önünü kapamayın :p[hline]Isn't it funny? Let's try something else...

Sosyal ağlarda paylaş

olmasa da olurmuş, izlemedim ve tv'de verse izlemeye vakit ayırır mıyım emin değilim.. :)

vin diesel'in de seveni var mı bilmiyorum burada, kusura bakmasınlar ama tırtıklı sesten başka bir numara yok adamda. james bond'a rakip gibi çıkarmaları çok saçma oldu..[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Arnie: trrritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotita!!!
Police: That's a minigun!!!
Star dublajli Police: Lanet olsun ne biçim silah bu böyle??!!!
Sosyal ağlarda paylaş

ramses kusura bakma :) (tüh daha hafif yazsaydım keşke) :-p[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Arnie: trrritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotita!!!
Police: That's a minigun!!!
Star dublajli Police: Lanet olsun ne biçim silah bu böyle??!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
11 May 2003 16:56 tarihinde demişim ki:
eğlendirmekten öteye gitmeyen amacına da ulaşan bu bakımdan da başarılı sayılabilinecek bir film :)

ne o? her film hayat dersimi verecekti
dağılın lan dükkanın önünü kapamayın :p[hline]Isn't it funny? Let's try something else...

[hline]Isn't it funny? Let's try something else...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...