Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Federasyon formasını GİYDİ!!!

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

Federasyon formasını 4 hafta kala içinden çıkardı ve üstüne giydi. Herzamanki gibi formanın rengi sarı kırmızı!
Lig başından beri içine giydiği formayı bu sefer dışarıya çıkarttı.

Şaibesaraya adanaspor maçındaki yabancı madde ve hakeme yönelik edilen küfürler karşılığından 3 ve 4nolu anons yaptırıldı.
Mutlak saha kapatma veya seyircisiz oynama cezası gerekiyordu.
Ama Federasyon şu ana kadar uyguladığı cezaları kuralları ve verdiği kararları hiçe sayarak. Örneklere bakmayarak.
Galatasaraya 2.5 MİLYAR PARA CEZASI verdi !

Çok şerefli galatasaray şerefli bir şampiyonluğa yine adım adım gidiyor.
Federasyon-Cimbom el ele Hep beraber Kupaya !!![hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

Belli olmaz
Gençler maçında fazla bağırdık diye yönetim bizim stadı kapatabilir.
Yada yıkılıcak flm derler.
Kılıfını uydurur onlar.
Ama maç inönüde oynanırsa.
Galatasaraylılar nasıl maç izliicek?
Hatta Galatasaray nasıl orada maç yapıcak?

Gs nin cezasını biz keseriz. Federasyon kesmiyor madem. Onların cezasını biz veririz.[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

Anons aldık da kapatılmadı mı? Şaibe bizde deil sizde var. Bi de teknik direktörünüz şerefsizce çıkıp hakem seyirciyi tahrik etti yoksa o olaylar olmazdı, ceza almıycaz diyor. Onun kafasını yaran trabzonluya helal olsun, şööle diyarbakır karpuzu gibi yarsaydı keşki..[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 06 May 2003 17:54 tarihinde demiş ki:
galatasarayın stadı bu sene kapatıldı daha önce, yani hiç kapatılmamış stadı olanlar buna ramen her maç galatasaray'a ana avrat düz gidenler konuşmaya ne hakkı varki ?[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz

Mantığa bak ya. "Bizim saha bi kere kapatıldı biz istediimizi yaparız kapatılmaz bizim saha".... Helal olsun
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 06 May 2003 18:26 tarihinde demiş ki:
cümlenin devamını okumamışsın galiba eno ?

ben orda hakkı yok falan mı demişim ?

seç-beğen-al yapmıyoruz burda, cümlenin işine gelen kısmını alıp gerisini bırakarak[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz

Güzel kardeşim. Burda kurallar ne diyor? Sende biliyorsun bende. Kapatılması gerekiyordu o sahanın...

Beşiktaş'ın bir maçta 3-4 anons yediği bir maçını gösterebilirmisin?
Sosyal ağlarda paylaş

Lol Meph hala konuşuyormusun?

Neyi savunuyorsun merak ediyorum doğrusu.
Beşiktaş taraftarı stadda küfretmez.
Bir anons geldi küfür edildi diye ondada hakeme ettik.
O yüzden seyircisiz oynandı.
Ama asla sahaya birşey atmadık. Atttırmadık.
Biz sizin gibi iyi gün taraftarı değiliz.Her zaman herşeyi düşündük yaptık.[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben sadece BJK ve FB lilere değil diğer GS lilere de diyorum bunu , ortada falan şaibe yok , şaibe olsa şu an bi takım açık ara önde belki de şampiyonluğunu ilan etmişti.

soruyorum gs ye şaibe diyen bjk lilere , biz neticeyle taktık üç yıldızı , bizim federasyon un sadaka olarak verdiği bir yıldızımız yok,açtırmayın ağzımı!

fb' liler hiç konuşmayın , kendi takımınıza bakın , gs şaibe yapıoda o yüzden mi yenilme rekoru kırıyorsunuz?

gs ' liler yaw bırakın konuşsunlar boşuna biz demedik UEFA kupasını aldıktan sonra KISKANANLAR ÇATLASIN KISKANANLAR ÇATLASIN

bırakın şaibe falan ya,bi kere de kutlayın be YUH! ne milletmişiz
siz takım falan tutmuyorsunuz siz aşırı fanatik bile değilsiniz siz stadlardaki anarşiyi araıyorsunuz burda üzgünüm ama gs'lilerde dahil buna...

bida rica ediyorum futbol u bilmeyenler konuşmasın lütfen[hline]~Sultan of the Empire Earth~
Sosyal ağlarda paylaş

said:
chagy, 06 May 2003 18:46 tarihinde demiş ki:

gs ' liler yaw bırakın konuşsunlar boşuna biz demedik UEFA kupasını aldıktan sonra KISKANANLAR ÇATLASIN KISKANANLAR ÇATLASIN

bırakın şaibe falan ya,bi kere de kutlayın be YUH! ne milletmişiz
siz takım falan tutmuyorsunuz siz aşırı fanatik bile değilsiniz siz stadlardaki anarşiyi araıyorsunuz burda üzgünüm ama gs'lilerde dahil buna...

bida rica ediyorum futbol u bilmeyenler konuşmasın lütfen[hline]~Sultan of the Empire Earth~

Evet seviyeden bahsederken kendi kendinle çelişmen ayrı bir tartışma konusu.
Ve Beşiktaş şaibeli dediğin yıldızını aldığında GS nerdeydi?[hline]Kalplerdeki Kaymak

Asli

Sosyal ağlarda paylaş

Absolut en iyi lafı koymuş sanırım?

Biz o şaibeli dediğiniz yıldızı SİZİN YAPAMADIĞINIZ şeyi yaparak kazandık!

Gs savaş çıktığında yurt dışına kaçarken Fb ve Bjk cepheye silah taşıyordu.
Gs işgalci kuvvet Fransızlara para karşılığında Gs Lisesini karargah olarak satarken
BJK VE FB İNGİLİZ DONANMALARIYLA MAÇ YAPIYORDU.

O yıldız neden mi geldi?
Hanginiz armasının üzerinde TÜRK BAYRAĞI VAR!
O yıldızı Beşiktaş Türkiye Milli Takımını tek başına temsil ettiği için aldı.
O yıldızı Beşiktaş İstanbul Liginde savaş varken hem yabancılarla hemde istabul ligindeki takımlarla oynadığı için aldı.

Absolutun dediği gibi siz o zamanlar nerdeydiniz?

Hiçbiriniz yoktu BİZ VARDIK !!![hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

Ben mi savaştayım , veya sen mi BJK li olarak gittin savaşa girdin? şimdi burda konuya 1920 lere 10 lara getircekseniz işimiz var ben ŞİMDİ den bahsediorum millet yanlış yerinden anlıyor , resmi olarak 9 şampiyonluğu olan sizsiniz eer fb le gs nin de resmi olmaya şampiyonlukarı sayılsa kimbilir kaçtan yıldız olur , BJK yıldız takmayı kabul etmediği için , ve federasyon bu uygulamaya uyulmasını istediği için sırf kıyak olsun diye 2. yıldızı vermiştir bu sene şampiyon olursa BJK helal olsun,o zaman hakkıyla İKİ yıldızlı takım derim,futboldan anlamadığınız savaş yıllarını katarak belli oluor,yok bjk fb böyle yapmış yok gs kaçmış,BEN Mİ ORDAYDIM DA KAÇTIM?[hline]~Sultan of the Empire Earth~
Sosyal ağlarda paylaş

yok be alakası yok , ya eskiden bi kaç kere olmuş şaibe falan hala işte kendini bilmeyen,bu işlerin nasıl olduğundan haberi olmayıp konuşanlar konuşuo , TS-GS de de şaibe yoktur , bjk de bu sene bişey yapmamıştır , sene başında şu son dönemlere kadar BJK çok ii oynayıp hakkıyla almıştır , ama neden bilemiyorum sene başına kötü futbol oynaya gs ye laf etmeyenler sene sonunda ADAM gibi oynayıp hakkıyla kazanmaya başladığında hemen şaibe lafı atılıo ortaya, valla helal olsun bişey demiyorum,kutlarım BJK çok dürüstçe çıkıo savaşıyor kazanıyor , 100.yılı kutlu olsun![hline]~Sultan of the Empire Earth~
Sosyal ağlarda paylaş

yıldızlar şampiyonluk sayısına göre veriliyor bütün dünyada, türkiyede neden farklı olacakmış ki ?

bu arada galatasaray'ın 25 tane şehidi vardır savaş zamanında, araştıran bulabilir şehitlerin isimlerinden, galatasaray spor kulubünde ne görev yaptıklarına kadar

kulaktan dolma bilgilerle, yok galatasaraylılar kaçtı vs. demek basit[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

BİZMİ ORDAYDIK DA YILDIZ TAKILMASINI İSTEDİK?

Sök göğüsünden yıldızlarını
Beşiktaş almaz sadakaları
Gururla taşıyoruz ŞANLI BAYRAĞI
üzmeyelim Hakkı Baba yı

diye tezahuratlar yaptık

Geçmiş bir takımın herşeyidir. Eğer geçmişe bakmassak gelcekten birşey olmaz.
100 yıllık klubuz diyoruz. Şerefli geçmiişimizle.
Gs göğüsüne yıldız taktı ama kaç tanesinin içi ALINTERİ , ŞEREF , EMEK gibi değerlerle dolu?
Geçmişe bakıcaksınki ne kadar değerli olduğunu görüceksin.
Ama sizin iyi bir geçmişiniz olmadığı için haklısınız
kirli bi geçmişe bakıp niye üzülüceksinizki.[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
chagy, 06 May 2003 19:52 tarihinde demiş ki:
Ben mi savaştayım , veya sen mi BJK li olarak gittin savaşa girdin? şimdi burda konuya 1920 lere 10 lara getircekseniz işimiz var ben ŞİMDİ den bahsediorum millet yanlış yerinden anlıyor , resmi olarak 9 şampiyonluğu olan sizsiniz eer fb le gs nin de resmi olmaya şampiyonlukarı sayılsa kimbilir kaçtan yıldız olur , BJK yıldız takmayı kabul etmediği için , ve federasyon bu uygulamaya uyulmasını istediği için sırf kıyak olsun diye 2. yıldızı vermiştir bu sene şampiyon olursa BJK helal olsun,o zaman hakkıyla İKİ yıldızlı takım derim,futboldan anlamadığınız savaş yıllarını katarak belli oluor,yok bjk fb böyle yapmış yok gs kaçmış,BEN Mİ ORDAYDIM DA KAÇTIM?[hline]~Sultan of the Empire Earth~

futbolu bilmeden konusma demissin demin e ozaman biliyorsundur 57 58 59 yılları arasındaki farkı? ha yok 59da fenerin sampiyonluguna itirazım yok 57 58 deki besiktasın sampiyonluklarına itirazım var diyorsun. 57 58 59 yıllarında aynı sistem kullanılmıştır. bu yüzden itiraz edilmilti ve bu itiraz yıldız mıldız olayından çok önceydi.

evet doğru olan bütün şampiyonlukların sayılması yani milli küme bu durumda yanlış hatırlamıyorsam fb nin 20 gs nin 16 bjk nin 15 sampiyonlugu oluyordu.

ama hayır sayılmıyor türkiyede saçma bir şekilde 1959 yılından başalandı dendi. ya bastan baslşardsın ya da sisteme bakılcaksa 1960 yılından başlanması gerekir ki beşiktaşın itirazı da buydu ya fenerin ki sayılmaz ya da aynı sistemde oynanan bizimkiler sayılır.

ha boşuna söyledim tabi sen nasıl olsa bunları biliyordun değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...